Paskolos

Kreditas – ne išeitis?

Dažnai sakoma, kad greitasis kreditas nėra tinkama išeitis finansinėms problemoms spręsti. Tačiau besiskolinančiųjų kiekis vis dar pakankamai didelis. Tad peršasi išvada, kad vis tik kreditas – išeitis kai kuriose situacijose.

Visų pirma, reikia atkreipti dėmesį, kad greitieji kreditai labiausiai domina tuos, kurie gauna mažesnes nei vidutinės pajamos. Taigi, tokiems žmonėms yra kebliau išlaikyti savo butus ar namus, ypač žiemos metu, taip pat, neretai žmonės tiesiog neturi pakankamai santaupų, tad sugedus automobiliui ar būtinai buitinei technikai (šaldytuvui, skalbimo mašinai ir pan.) tenka ieškoti būdų kaip gauti pinigų, net ir sąlyginai nedidelę sumą. Čia savo paslaugas kaip mat sugeba įsiūlyti greitieji kreditai. Tačiau tai nėra taip blogai, kaip bando įrodyti kai kurie kiti žmonės, dažniausiai, turintys gerokai aukštesnes nei vidutinės pajamos.

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl greitieji kreditai yra laikomi netinkamu sprendimu – didelės palūkanos. Iš tiesų, kreditų bendrovės, siūlančios suteikti paskolas per keletą minučių mėnesiui ar keliems dažniausiai nustatę tikrai nemažas palūkanas. To logika labai paprasta, mažos palūkanos mėnesiui ar trims tikrai neatpirktų net patiriamų biurokratinių išlaidų. Taigi, dideles metines palūkanas pritaikius keliems mėnesiams išeina ne tokia jau ir milžiniška suma.

Plačiau pasidomėjus tuo, ką siūlo greitųjų kreditų bendrovės galima suprasti, kad smulkieji kreditai ne ilgam laiko tarpui vis tik yra puikus pasirinkimas staiga pritrūkus pinigų ir nerandant kitų išeičių, kaip apsieiti be skolintų pinigų. Tad jei ir Jums šiuo metu trūksta pinigų būtinoms išlaidoms – greitasis kreditas Jums greičiausiai pagelbės, tik nepamirškite laiku vykdyti savo įsipareigojimų.