Paskolos

Kredito skaičiuoklė

Kredito SkaičiuoklėPrieš imant kreditą, kiekvienam būsimam skolininkui svarbu pasverti visus pliusus ir minusus bei įvertinti jo grąžinimo galimybes. Tai padaryti nėra labai sudėtinga, jei visą informaciją apie palūkanas galite rasti bendrovės, iš kurios ketinate skolintis, tinklapyje. Tačiau vertinant visus mokesčius, gali tekti ilgai skaičiuoti, norint nustatyti, kokia bus ta suma, kurią galiausiai grąžinsite bendrovei. Peržiūrėti lenteles, suvedinėti reikiamus skaičius, pačiam bandant numatyti mėnesinę įmoką, galbūt netgi skaičiuoti visą proceso kainą lape.

Tačiau galima šią informaciją sužinoti žymiai paprasčiau. Bendrovės, kurios turi specialias kredito skaičiuokles, skirtas klientams, palengvina darbą ne tik sau, bet ir būsimiems savo klientams. Jie gali tiksliai matyti, kokias sumas pasiskolinti apsimoka labiausiai, kada ir kiek reikės grąžinti, kokios palūkanos taikomos. Taip pat lengviau ir pasverti kitas galimybes, atvejus, jei kredito neišeitų grąžinti laiku.

Apgalvodami savo mėnesio uždarbį ir jį lygindami su suma, kurią turėsite grąžinti kas mėnesį, galite apskaičiuoti kuriam laikui labiausiai apsimoka imti kreditą. Dažniausiai palankiausios kainos taikomos trumpesniam grąžinimo terminui, todėl lygindami galite skaičiuoti, koks terminas būtų tinkamiausias būtent Jums. Svarbiausia yra nepervertinti savo galimybių kreditą grąžinti anksčiau, nes dėl to galite patirti finansinių nuostolių. Taip pat svarbu kreiptis į kreditų bendrovę, jei matote, kad negalėsite laiku grąžinti paskolos.  Konsultantai visada patars kaip geriausia elgtis tokiu  atveju.

Kalbant apie pačias kredito skaičiuokles, jos pritaikytos taip, kad automatiškai greitai ir teisingai nustatytų visas kredito kainas ir įkainius. Dažniausiai kreditų skaičiuoklės sudarytos iš dviejų eilių. Vienoje galite matyti terminą, kitoje – sumą. Todėl pasirinkus abu kriterijus, nepraeis nė sekundė, kai tame pačiame puslapyje pamatysite tiksliai kiek kainuos jūsų paskola.

Kai kurios bendrovės teikia greitąsias paskolas, kurių grąžinimo terminas gali siekti net dvejus metus. Tačiau apskaičiuoti, kiek reikės grąžinti per mėnesį tokiu atveju, yra tikrai sunku. Todėl jos pateikia visą planą, kuriame tiksliai matysite kiek ir kada turėtumėte sumokėti, jei skolintumėtės pasirinktą pinigų sumą. Pasirinkdami teisingai ir susidarę aiškų grąžinimo planą, išvengsite nereikalingų rūpesčių.