Įvairenybės

Kroviniu pervezimas

Kokios dainos labiausiai tinka klausyti kelyje? 

Jeigu jums duoną pelnytis padeda kroviniu pervezimas, ir jūsų profesija vairuotojas, o kelias ir aplyti priekiniai automobilio stiklai yra kasdienybė – jums tikrai metas sužinoti, kokias kelio dainas glaima klausytis atliekant kroviniu vežimo reisus. Siūlome sąrašą puikių kelio dainų, kad pervezimas būtų malonus:

Virgis Stakėnas “Kelelis tolimas”

Joks kroviniu pervezimas nepraeis be gerai užplėštos mūsų scenos karalių baladės ar seno ir patikimo šlagerio. Daina „kelelis tolimas“ jau pelnė visų vakaruškų ir ilgesingų mokyklos išleistuvių dalyvių simpatijas. Būkite ir jūs tas, kurio darbe kroviniu gabenimas gali sietis su sebnais vakarėliais, su melancholišku Virgio balsu ar lūpinės armonikėlės signalizacija. Ši daina gali išgelbėti ne vieną reisą, kurio metu vyksta ilgas ir nuobodus pervezimas.

Makejevo „Grįžtu namo..“

„Grįžtu namo, kol saulė dar nenusileido…“ dainuoja Aleksandras Makejevas, ir kartu dainuoti kdviečia prisijungti ir jus. Skambant šiai dainai kroviniu pervezimas is Skotijos i Lietuva  bus įdomus ir neįprastas, nes išskirtinis dalykas čia atsitiks tas, kad šią dainą klausysite ne grįždami namo, bet važiuodami į priekį. Argi ne keista, tiesa? Keista, kol nepabandai. Tad įsijunkite radijo imtuvus ir tegul jūsų furgoną užpildo melodingas Aleksandro balsas.

Keistuolių teatras „Geltonų plytų kelias“

Dar viena puiki daina, su kuria niekaip nesusijęs kroviniu pervezimas is Anglijos, tačiau jis gali būti tikrai smagus, jeigu kelyje jus linksmins keistuoliai. Tikriausiai atsimenate šį seną kaip pasaulis teatrą, ne kartą džiuginusį  viakų ir suaugusiųjų širdis simpatiškais personažais ir nuotaikingais siužetais? Vienas iš tų siužetų dabar gali būti ir kroviniu pervezimas Anglija – Lietuva,  nes tik šiame maršrute, kaip niekada tiks daina iš filmo „Smaragdo miesto burtininikas“.

Kokia gi tai daina, tas „Geltonų plytų kelias“, kurią rekomenduojame klausyti ir tais atvejais, kai vyksta kroviniu pervezimas i Norvegija? Ogi viskas čia kur kas paprasčiau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio. Tiesiog buvo tokie keli pakelyje susitikę draugai, tai šiaudinė kaliausė, medkirtys, bailusis liūtas ir mergaitė vardu Dorotė. Jie keliavo į Smaragdo miestą, kur turėjo išsipildyti jų svajonės. Svajonės buvo tokios – šiaudinė kaliausė norėjo tikrų smegenų, geležinis medkirtys norėjo širdies, o bailiajam liūtui reikėjo drąsos. Tuo tarpu, Dorotė tiesiog norėjo grįžti į Kanzasą, pas savo tėvus. Todėl jie keliavo geltonų plytų keliu, dainuodami dainą, kuri tinka ir tada, kai jūsų pašaukimas – negabaritiniu kroviniu pervezimas.

Mamontovo repertuaras

Jeigu vis dar liekame prie lietuviškų kelio dainų ciklo, tai reikėtų paminėti, kad Andrius Mamontovas tiek dabar, darydamas solinę karjerą, tiek anskčiau, grojęs grupėje „Foje“ pasižymi puikiu kelio dainų repertuaru. Daugybė albumų džiugina ilgesingais iki negalėjimo tonais, kuriuos taip dievina paaugliai. Tad jeigu pajutote savyje paauglišką vėjelį, ir norėtumėte kartu su Andriumi paliūdėti, kai vyksta kroviniu pervezimas, jums puikiai pasitarnaus bet kuri šios scenos žvaigždės daina.

Vilija „Spjaudau sau ir gaudau“

Šis siaubingas vienos populiarios dainos koveris gali būti ta daina, kuri papuoš jūsų ypatingąją misiją – ta misija yra kroviniu pervezimas.  Tik užsidarykite langus – kad niekas aplink negirdėtų, kokį popsą klausote savo auto mašinoje. Kitaip dar tikrai kas nors jums įspjaus į furgonėlį ir turėsite uoliai gaudyti.

The Doors „The End“

Jeigu jūsų kelionė jau eina į pabaigą, ir kroviniu pervezimas yra kaip ir atliktas, metas pasiklausyti kažką malonesnio ausiai. Čia puikiai tiks Jimo Morrisono liūdniausia daina, prasidedanti žodžiais „This is the end, my only firend…“