Verslas / Ekonomika

Krovinius ekspedijuojanti įmonė TL Trans Oy krovinių biržoje TimoCom randa šimtus krovinių

Nuo durų iki durų, kartu su Europos transporto pramone
Nuo durų iki durų, kartu su Europos transporto pramone

Pirmiausiai Jūs tuo net nepatikėsite, kad Ostrobothnia, kuri yra įsikūrusi Suomijos vakarinėje pakrantėje ir pavergia savo vaizdingų upių ir pievų vaizdais, taip pat užima ir labai svarbią padėtį logistikoje. Lt Trans Oy yra įsikūrusi Kronoby, tai yra viena iš Ostrobothinia regijono savivaldybių ir turinti apie 7000 gyventojų. Kuo yra ypatinga: krovinius ekspedijuojanti įmonė organizuoja maždaug 500 krovinių pervežimų per metus ir jau daugiau nei 10 metų naudojasi Diuseldorfe esančio IT paslaugų teikėjo TimoCom krovinių ir transporto birža TC Truck&Cargo® . Suomijos-Švedas Daniel Enkvist, TL Trans Oy Importo Vadybininkas, supažindina su imonės sėkmės istorija.

5 dispečeriai, 45 transporto priemonės, 500 krovinių

„Jau nuo 90-ųjų pradžios TL Trans Oy aktyviai dirba prekyboje su užsienio šalimis. Mes importuojame maisto produktus, pavyzdžiui, vaisius ir daržoves bei eksportuojame pramonines medžiagas, o daugiausiai plastiką ir popierių. Pagrindiniai mūsų partneriai yra Vokietija, Beneliukso šalys, taip pat Italija ir Ispanija. TL Trans Oy komandą sudaro 5-asmenys. Mes turime apie 45 transporto priemones, kurios mums reguliariai dirba, bei krovinių birža, su kuria mes visada randame tinkamus krovinius. Viskas atsispindi skaičiuose: 500 krovinių per metus.”

Krovinių birža yra svarbiausias įrankis „Prieš dešimt metų mums paskambino vienas iš TimoCom darbuotojų iš Vokietijos, kuris ir pristatė mums krovinių ir transporto biržą – o didžiausia mūsų nuostaba tame, kad – Švediškai ir be jokio akcento. Mes visą mėnesį nemokamai bandėme programą ir nuo tada tapome patenkintu TimoCom klientu. TC Truck&Cargo® mums yra svarbiausiu įrankiu, siekiant išvengti tuščių reisų ir galimybė efektyviai padidinti savo pajėgumus. Iki šiol mums nereikėjo kitos krovinių biržos , nes visa ko mums reikia, mes visa tai randame TimoCom.”

  Patikimi partneriai atneša sėkmę

„TL Trans Oy stipriausia pusė, tai siuntinių pristatymo nuo durų iki durų paslauga. Nėra laiko sustojimams kelyje arba pakeisti transporto priemonei, kas didina saugumą tiek klientams, tiek mums. Patikimi partneriai yra labai svarbūs mums ir mes juos radome per TimoCom. Per visus šiuos metus, apmokėjimo turėjome ilgai laukti tik vieną kartą, ir net tada TimoCom padėjo mums greitai ir sėkmingai atgauti tai. Kadangi mes turime daug sezoninių maršrutų, todėl turime būti elastingi. Mes tokie ir esame dėka TimoCom klientų esančių visoje Europoje. Prisimenant biržą, dabar mes turime nuolatinius kontaktus su daugiau kaip 100 verslo partnerių ir kas savaitę dirbame apytiksliai su 20 iš jų.

Vis dėl to, viena mintis jam neduoda ramybės: „Tikiuosi, kad perskaitę šį interviu mūsų visi konkurentai iškart ne perbėgs į TimoCom” kalba Importo Vadybininkas Daniel Enkvist, šiek tiek primerkdamas vieną akį.

Daugiau informacijos apie TL Trans Oy ir TimoCom rasite apsilankę www.tltrans.fi www.timocom.lt