Paskolos,  Pirkiniai / Paslaugos

Kuo ilgalaikiai kreditai ir paskolos internetu skiriasi nuo įprastinių paskolų

ilgalaikiai kreditai ir paskolosJau prabėgo tie laikai, kai reikdavo važiuoti į banką dėl paskolos ir varstyti duris tam, kad galėtum susirasti žmones, kurie jus patikrins ir galbūt, tik galbūt, išduos paskolą. Ne paslaptis, jog gyvename technologijų bei informacijos amžiuje, todėl pasidarė paprasta ne tik atlikti kasdienius darbus neišėjus iš namų, bet ir teirautis paskolos, pavyzdžiui vienas iš jų tipų – ilgalaikiai kreditai.

Iš pradžių gali kiek atrodyti painu, nes vienos kreditus teikiančios įmonės siūlo kreditus, kitos savo ruožtu – paskolas, todėl ničnieko apie tai nenutuokiantis žmogus gali pasimesti. Pagrindinis skirtumas tarp kredito ir paskolos tik tas, kad kreditus įprastai išduodavo bankai, tačiau dabar tai jau nebestebina, kadangi juos gali išduoti ir greituosius kreditus teikiančios kompanijos. Taigi, kitais žodžiais tariant, šiais laikais, žodžiai kreditas ir paskola įgavo lygiai tą pačią reikšmę, tiesiog kreditas galbūt kiek oficialesnis išsireiškimas, kadangi paimtas iš anglų kalbos ir yra tarptautinis. Tai galėjo sąlygoti vis didėjantis investuotojų iš užsienio skaičius.

Taigi, kalbėjome apie kreditų gavimą internetu. Nesvarbu, ar tai būtų ilgalaikiai kreditai internetu ar trumpalaikiai, tačiau vienas dalykas tikrai aiškus, jog turėsite pildyti paraišką kreditui gauti kaip ir visi. O šiais laikais tam, kad pildyti tokią paraišką, reikia tinklapyje ir užsiregistruoti. Kyla klausimas – kam tos registracijos, ar nebūtų galima padaryti tiesiog paraiškos ir viskas.

Reikėtų suprasti, jog ilgalaikės paskolos yra teikiamos tik praėjus tam tikrus etapus. Vienas jų, tai vadinamoji registracija. Jos metu, pateikiate savo duomenis, kas labiau svarbu kreditus teikiančioms įmonėms – ir savo kontaktinius duomenis. Todėl nenustebkite jog po tokios registracijos pradėsite reguliariai gauti reklaminius laiškus ar sms žinutes į savo telefoną. Kita registracijos priežastis – apsisaugoti nuo pavojų, jog su dirbtinėmis programomis internetiniai nusikaltėliai gali apsunkinti tinklapio darbą. Kitas būdas, padedantis nuo jų apsisaugoti tai tapatybės patvirtinimas internetu.

Kreditai interneto pagalba gali būti teikiami tik tada, kai žmogus patvirtina savo tapatybę. Šiais laikais tai padaryti pasidarė ypač paprasta. Iškart po registracijos kreditų įmonės tinklapyje, galite patvirtinti savo tapatybę, padarydami simbolinės sumos, dažniausiai lito ar cento pavedimą į kreditų kompanijos sąskaitą. Žinoma, pavedimą turite daryti iš savo vardu registruotos sąskaitos ir jis turi atitikti registracijos metu pateiktuose duomenyse esančius vardą bei pavardę. Tokiu būdu, vos per kelias minutes patvirtinsite savo tapatybę.

Toliau kreditų įmonių kompiuterizuotos sistemos galės panaudoti jūsų tapatybę patikrinti skolininkų sąrašams, kurie yra vieši ir prieinami praktiškai visoms kreditus teikiančioms įstaigos. Taip išsiaiškinama, kam gali būti teikiamos ilgalaikės paskolos ir kam jos negali būti suteikiamos. Na ir paskutinis žingsnis, tai asmeninės informacijos pildymas paraiškoje dėl kredito gavimo.