Įvairenybės

Kvepalai Bvlgari

Po sauja sentimentų galima duoti kvapalams Bvlgari .Pastaraisiais metais gaminiai, tokie kaip Omnia Green Jade, Voile de Jasmin ar Bvlgari Aqua.Nesitikėjo tokios bangos pakilimo, tačiau buvau maloniai nustebintas ir išvydęs klasikinis butelio, kuris prestiziškos elegantiškos, ledinis stiklo linijos Bulgari Pour Femme, tik šį kartą lakuotas juodos spalvos buteliuke.Šių kvepalų sudėtis  turtinga ir madinga prigimtimi,užuominą duoda gėlių aromatą, atitinkanti šiuolaikinės vartotojų kriterijus 25-40 amžiaus grupes.


Jei Jasmin atspindi gėlių aromatą, Bvlgari patys sako: “Jasmin Noir” yra vaizduotės gėlė yra balta, nesutepta ir gryna paslaptis, atskleidžia intriguojantį jausmingumo temstanti aistra”. Ir aš turiu sutikti su ta jų įsivaizduojama dalimi baltame fone.
Bulgari “Jasmin Noir” atspindi rašytojo Roman Polanski trilerį akcentuojantį ir dominuojantį ivairiapusiškai malonus.

Omnia Green Jade  kvapas yra  saldymedžio,apimantis visas jausmingumo kitokios rūšies nei baltų gėlių; jaukus, jaunatviškas, seksualus, labai modernus su gera doze aromatų.
Žmonės, kuriems patinka Tom Ford Black Orchid Voile de Fleur pabrėžtinai moteriškomis gėlių Pastabos tuberoza) ir taip pat kaip pirminio Juodosios orchidėjos sumedėjusios fone, bet ieško išsišakoti šiek tiek, patariama pabandyti Jasmin Noir Bvlgari kvepalai. Guerlain “90-ųjų klasikinis samsaros mėgėjai, kurie nori kažką labiau jaunatviško gali rasti Jasmin Noir naudingą sąjungininką. Vyrai, kurie nėra nelinkęs šiek tiek saldumo ir anyžių) su jų Kelne ir kaip Lolita sau Vyriška idėja gali rinktis tuos kvepalus.