El. Parduotuvės

Kvepalai pavasariui vasarai.

Braškės ir žemuogės, namuose užaugę pomidorai, limonadas ir gaivus lietutis yra vos tik keletas pavasario-vasaros kvapų, kurie sukelia malonius pojūčius.
Natūralu, kad oras šyla ir mes imame mesti savo apdarų sluoksnius. Vienas iš tokių sluoksnių yra mūsų mėgstamiausi žiemos kvepalai, kuris paprastai yra sunkesnis ir šiltesnis. Ji tarytum praėjusios žiemos antklodė, šildžiusi mus visą žiemą. Tačiau žiema pasibaigė, ir mes padedame ją į šoną, ir žvalgomės naujos, gaivumu dvelkiančia, pavasario-vasaros kvepalų skraistės.
Pavasarį keičiasi ne tik mūsų asmeninis skonis į kvepalus, tačiau keičiasi ir mūsų „kūno chemija“- kūno kvapas. Mes labiau prakaituojame, tačiau mes ir dažniau priiminėjame dušo, vonios procedūras. Dėl šios priežasties kvepalai skirtingai veikia mus.
Vasara mes ieškome lengvesnių, seksualesnių ar vandenyno gaiva dvelkiančių kvepalų.
Šiuo metų laiku kvepėkite šviesa, vaisiais, citrusais, KVEPĖKITE VASARA.
Įdomūs pavasario-vasaros kvepalų pasiūlymai:
-Estee Lauder Pleasures kvepalai: vasaros sodo gėlės: lelijos, žibuoklės, rožės ir bijūnai.
-Halle Berry Halle kvepalai: Seksualus vasariškas aromatas.
D & G Light Blue kvepalai: aromatas atsiveria su žalių obuolių pastabomis, suteikdamas šiam aromatui skonį, kuriuo žavisi labai daug pasaulio moterų.
BURBERRY Summer kvepalai: gaivus, traškus, aromatas su saldumo užuominomis.
-Marc Jacobs Lola : Mergina nešiojanti Lola yra laisvos sielos, savo flirtu bet ką sužavėsianti mergina, kuri gyvena ir kvepia vasara!
-Le Feu d’Issey Light by Issey Miyake: Subtilus, rafinuotumas, puikiai tinkantis romantiškoms vasaros naktimis.
Boucheron kvepalai: Gėlės ir citrusiniai vaisiai sujungti į vieną.

Kvepalai internetu