Įvairenybės

Kvepalai popiežiui

Kvepalai popiežiui.
Silvana Casoli kvepalų linija, Il Profumo, kvepalų mėgėjų yra mylima visame pasaulyje. Italė parfumerė sukūrė aromatus tokioms garsenybėms ir karūnuotoms asmenybėms, kaip Madona, ir Ispanijos Karalius Juan Carlos. Casoli dabar turi garbę sukurti užsakytą aromatą asmeniui, kurį daugelis įvertintų kaip „kitokia garsenybė“ ar valdžios atstovas: popiežius Benedict’as XVI.
Anksčiau Silvina Casoli Romos Katalikų bažnyčiai sukūrė du aromatus: vilties bei tikėjimo vandenis. Šių aromatų pavyzdžiai surado savo kelią į popiežių širdį. Šie kvepalai Benedict’ui XVI padarė tokį įspudį, kad jis prašė Silvana Casoli sukurti dar vienus kvepalus asmeniškai jam.
Popiežius Benedit’as XVI gimė ir užaugo Bavarijoje, kurios gamtai jaučia begalinę meilę ir didžiulį susižavėjimą. Šiais kvepalais, Casoli atiduoda duoklę šios gamtos grožiui ir jos aromatui. Kvepalai sudaryti iš liepos žiedlapių, verbenos ir kitų Bavarijos žolelių natų. Visą kvepalų pastabų sąrašą perfumerė laiko paslaptimi. Šių kvepalų aromatas Casoli apibūdinamas kaip trapus odekolonas.
Delikatus Eau de Cologne skamba taip tarytum kvapas atplaukia kažkur iš ankstesnių Casoli aromatų, juose taip pat randama Amere šokalado bei juodosios pačiulės natos.  Deja, norintys užuosti aromatą turės siekti Popiežiaus audijensijos. Naujieji kvepalai bus gaminami tik išimtinai jo Šventenybei Popiežiui Benedict’ui XVI ir kvepalai nebus pardavinėjami plačiajai visuomenei .