Įvairenybės

Kvepalu ispardavimas

Kvepalų išpardavimas

Jau daugelį dešimtmečių moterys negali gyventi kvepalu. Aromatas joms padeda atskleisti nuotaiką, išlikti paslaptingoms, valiūkiškoms, gundančioms ar rimtos ir nepalaužiamoms. Gerai, kad dabar ne Renesanso laikai, kai kvapieji aliejai buvo tik kilmingųjų privilegija. Šiandien kiekviena mergina ir moteris gali mėgautis patinkančiu aromatu, nes kvepalu ispardavimas reiškia, jog norimą kvapą gali įsigyti net ir iki 70 procentų pigiau. Galvojate jog tai rinkodarinis triukas? Tiesiog pabandykite paieškoti ir įsitikinsite, jog klystate.

Kaip atsirado parfumerijos verslas?

Kvepalų kūrimo menas fiksuojamas dar senovės Mesopotamijoje ir Egipte. Iš pradžių kvepalams gaminti buvo naudojami smilkalai, vėliau – aromatiniai augalai. Kvepalams iš tiesų šiais laikais skiriamas ypatingas dėmesys. Kiekvieni aukštosios mados namai, garsūs dizaineriai, aktoriai ir dainininkai yra išleidę savo vardų kvepalu linijas. Kiti – net gi ne po vieną. Kaip keičiasi tendencijos rūbų salonuose, taip mados keičiasi ir parfumerijos pasaulyje.

Bene geriausia vieta pirkti kvepalus – internetas

Ne paslaptis, jog tikri kvepalai kainuoja nepigiai. O ką daryti, jei mėgstate kvėpintis daug ir dažnai? Vienas iš variantų – aplankyti kvepalu isparduotuve. Dažnai tokiose parduotuvėse vykdomas ir kosmetikos priemonių išpardavimas, todėl vienu šūviu nušausite du zuikius. Taip pat parfumerijos produktų galite ieškoti internete. Dažniausiai kvepalu ispardavimas internetu reiškia, jog bus pritaikytos dar didesnės nuolaidos. O didesnės nuolaidos tolygu daugiau sutaupytų pinigų.

Ar saugu pirkti internetu?

Internetu apsipirkti ne tik pigu, patogu bet ir saugu. Net įnoringos pirkėjos ar pirkėjai gali būti ramūs – kvepalu ispardavimas elektroninėje erdvėje yra visiškai saugus. Įsigytas prekes galima grąžinti. Jei abejojate, dėl elektroninės parduotuvės saugumo, panaršykite, paieškokite apie ją atsiliepimų ir komentarų nusiskundimų skiltyse. Patikrinkite grąžinimo sąlygas, tada ramia širdimi atliksite pinigų pervedimo operaciją. Internete kvepalu ispardavimas nereiškia, kad buteliukai bus skiesti, ar kad pasirinkimas bus skurdus. Internete ispardavimas dažnai reiškia, jog parduodami ir populiarūs kvapai, tačiau dažnai jų kiekis sandėlyje ribotas.

Kaip žinoti, ar aromatas tinka jums?

Kvapas gali kurti nuotaiką. Jei užsipurškus kvepalu jų aromatą jaučiate visą dieną – gali būti, kad tai ne jūsų kvapas. Iš tikrųjų, jau po 15 minučių kepalų turėtumėte nejausti. Sklindantį aromatą jaus tik aplinkiniai. Atsiminkite, kad kiekvienas kvapas savyje neša koduotą informaciją. Kvapas gali raminti, stimuliuoti energiją, padėti pasitikėti savimi ar nuraminti. Savo kvapą galima rinktis pagal astrologinį horoskopo ženklą. Pabandykite išsirinkti tinkantį kvapą įprastoje parduotuvėje, o po to ieškokite interneto platybėse. Atminkite, kvepalu ispardavimas elektroninėse parduotuvėse nėra itin retas reiškinys. Čia dažnai taikomos didesnės nuolaidos nei įprastose prekybos vietose. Jei ieškote dovanos draugams, taip pat galite laukti ir ieškoti nuolaidų, nes žinant koks pavadinimas užrašytas ant buteliuko, tą padaryti visai nesunku. Sakoma, kad kvepalų išpardavimas vykdomas prieš didžiąsias šventes – šv. Kalėdas, Valentino dieną, Moters ar Mamos dieną. Žinant šią tendenciją, galima palaukti artėjančių švenčių ir taip sutaupyti.

Kvepalai patinka ir vyrams

Kvėpinasi ir vyrai, todėl vyrisku kvepalu išpardavimas aktualus ir jiems. Žinoma, gal stiprioji lytis neskiria tiek daug dėmesio įvairioms nuolaidoms, kaip tą sugeba daryti moterys, tačiau jiems taip pat svarbu už kokybišką prekę mokėti kur kas mažiau. Geras kvapas taip pat neatsiejama stilingo ir savimi pasitikinčio vyro įvaizdžio dalis. Jei pastebėsite antraštę kvepalu išpardavimas, nusipirkusios kosmetikos priemonių, nepamirškite žinia, jog prasidėjo išpardavimas, pasidalinti su kolega ar tiesiog nupirkti dovanos draugui, vyrui, broliui ar tėčiui.