El. Parduotuvės

Kvepalucentras.lt – nauji kvepalai

Elektroninė parfumerijos parduotuvė Kvepalucentras.lt pradeda prekybą naujomis kvepalų rūšimis. Šios parduotuvės pagrindinis tikslas – aprūpinti Lietuvos gyventojus kokybiškais žinomų gamintojų produktais.

Šiuo metu kvepalucentras.lt parduotuvėje galite rasti šiuos, naujausius kvapus: Kenzo Flower Tag, Gucci Flora by Gucci Eau Fraiche, Givenchy Ange ou Démon le Secret Elixir, Escada Especially Escada, Moschino Forever, Carolina Herrera 212 VIP Men, Giorgio Armani Armani Code Sport, Hugo Boss Hugo Just Different, Escada Taj Sunset, Jean Paul Gaultier Classique, Carolina Herrera, Burberry Sports for Women, Burberry The Beat for Men, Burberry Sports for Men, Carolina Herrera CH, Gucci by Gucci Homme sport, Diesel Only the Brave. Iš viso parduodama 16 rūšių naujų kvepalų. Dauguma šių pateikiami dviejuose išpakavimuose, taip suteikiant vartotojui dar didesnę galimybę rinktis.

Taip pat galima paminėti, kad elektroninės parduotuvės asortimente jau senai yra tokių gerai žinomų gamintojų kvepalai moterims ir vyrams: Burberry, Bvlgari, Cacharel, Calvin Klein, Carolina Herrera, Cerruti, Chanel, Chloe, Clinique, DKNY, Davidoff, Diesel, Dolce & Gabbana, Elizabeth Arden, Escada, Fendi, Giorgio Armani, Givenchy, Gucci, Hermes, Hugo Boss, Issey Miyake, Jean Paul Gaultier, Kenzo, Lacoste, Lancome, Marc Jacobs, Moschino, Nina Ricci, Paco Rabanne, Prada, Ralph Lauren, Thierry Mugler, Tommy Hilfiger, Valentino, Versace, Yves Saint Laurent prekės. Norint vartotojus užtikrinti, kad teikiama produkcija yra kokybiška, elektroninė parduotuvė atsako į visus dominančius klausimus, tokiu būdu taip pat siekdama įrodyti kvepalų originalumą.

Pagal veidas.lt žurnalo pateikiamus duomenis 2011 metais Lietuvoje internetu naudojosi apie 69 procentai Lietuvos gyventojų iš jų 29 procentai nuolatos apsipirkinėja internete. 2010 metais šis skaičius tesiekė 12 procentų. Taigi akivaizdu, kad elektroninė prekyba Lietuvoje vystosi itin sparčiai. Vis dėlto opiausia problema yra elektroninių parduotuvių saugumas. „Siekdami įrodyti savo patikimumą mes ne tik plečiame savo asortimentą, tačiau ir užtikriname greitą prekių pristatymą. 95 procentai užsakytos produkcijos žmones pasiekia jau kitą dieną. Taip pat suteikiame vartotojams galimybę grąžinti prekes per dvi savaites.“ – teigia kvepalucentras.lt atstovas.

Galiausiai parduotuvė savo vartotojus pasitinka ne tik atsinaujinusiu asortimentu, bet ir šventinėmis nuolaidomis siekiančiomis iki 20 procentų. Taigi elektroninė parduotuvė Kvepalucentras.lt kviečia pigiai įsigyti naujus žinomų gamintojų kvepalus. Kurių dėka suviliosite savo mylimą žmogų! Beje, kvepalai yra viena geriausių dovanų artėjančių švenčių proga.