Kompiuteriai / internetas

Laimingas bilietas, arba “Skambutis!!!”

Nežiūriu “Tele Loto”, visus bilietus tikrinu internete. Kartais perku – tikiuosi laimėti. Kartais pamirštu nusipirkti – noras laimėti nė kiek nemažėja. Kaip tame anekdote, kur žmogelis kasdien meldėsi visiems šventiesiems, kad laimėtų milijoną, bet bilieto nepirkdavo. Ir vis tiek aš laimėjau!

Esu iš tų, kurie atsimena Sigučio Jačėno garsų “Skambutis!!!”. Tai visada keldavo šypsnį. O kartą, pritrūkus tik vieno langelio – kartėlį. Kai parduotuvėje – nesvarbu, dideliame prekybos centre ar mažoje kaimo krautuvėlėje – nuskamba visiems gerai pažįstama “Perlo” terminalo melodija, visi atsisuka į tą laimingąjį. Net jei laimėtas prizas tėra keturi litai už užbrauktus kampus. Noras laimėti užkrečia.

Šiandien loterijos “Perlas” terminaluose galima ne tik pirkti loterijos bilietus, bet ir apmokėti įvairias sąskaitas. Patogu vienok – jei laimėčiau milijoną, iškart sumokėčiau už elektrą ir šildymą mažiausiai penkeriems metams į priekį. O dar “Perlo” terminale galima įsigyti antivirusinės programos ESET licenciją.

Lengviau nebūna! Pasirenki norimą ESET antivirusinę – “NOD32 Antivirus” arba “Smart Security” – terminalas atspausdina kvitą su prisijungimo kodais, kuriuos suvedi į pateiktą nuorodą ir parsisiunti antivirusinę programą į savo kompiuterį. Įsidiegi. Ramu – esi saugus, laimingas. Ko gi ne laimingas bilietas?

Sakau, kad laimėjau. Kiek žmogui iki laimės tetrūksta… Kad dirbant su kompiuteriu, naršant internete, antivirusinė programa veiktų nepastebimai, nemėtytų iššokančių langų (ir negąsdintų garsiais pypsėjimais!), nelėtintų kompiuterio darbo. Kad visi mano duomenys – tekstai, moksliniai darbai, nuotraukos iš močiutės jubiliejaus ir draugės vestuvių – būtų saugūs. Kad nesutikčiau kenkėjiškų programų ir virusų, kurie kaip maži troliai krečia piktas išdaigas ir kelia galvos skausmą, kai reikia visas piktadarystes išvalyti.

Naudodami ESET, galite būti ramūs – nemokama antivirusinė programa veikia patikimai ir nepastebimai. Žmonės kalba, kad naudojant šią antivirusinę, susidaro įspūdis, kad nusipirkai naują kompiuterį – jis veikia sparčiau, nes ESET nereikalauja didelių operacinės sistemos resursų, nelėtina kompiuterio darbo. Apetitas mažas, o pajėgumas stulbinantis – ESET antivirusinės programos remiasi pažangia euristine ThreatSense technologija, kuri aptinka žinomus ir naujus virusus, Trojos arklius, reklamos ir šnipinėjimo programas, bei kitus virtualius kenkėjus. Negana to, jomis lengva naudotis net paprastam žmogui.

Toks vat tas bilietas į sėkmę 🙂 Ar nusipirkai? Aš jau.

Šaltinis: www.nod.lt