Kelionės / Turizmas,  Užsienyje

Latvija – už 10 Lt

Kaimynė Latvija, kurios kalba ir istorija ypač gretima Lietuva, verta keliautojų dėmesio. Keliones į Latviją dažniausiai planuoja šeimos su vaikais, aplankant Jūrmalą ir joje esantį Liva vandens pramogų parką. Taip pat, Rygą, kurią garsina senamiestis. Tačiau Latvijoje yra daug daugiau.

Šiuo metu pasiekti Latviją autobusu galima pigiau nei nuvykti iš Vilniaus į Kauną, t.y., vos už 10 Lt (tokią galimybę suteikia Simle Express vežėjas).

Tai gi, vos už 20 litų nukeliausite pirmyn ir atgal, galėsite apžiūrėti Rygos senamiestį, iš Rygos lengvai pasieksite Livu vandens pramogų parką Jūrmaloje, o kelionės išlaidoms sutaupytus pinigus išleisti įvairioms pramogoms kaimyninėje šalyje.

Planuojant kelionės biudžetą reiktų skirti lėšas kelionei (20 Lt į abi puses), Livu parkui (~60 Lt), pietums (~25 Lt), suvenyrams, kurių nusipelnė namuose likę artimieji (dar iki 50 litų). Taigi, vos už 200 Lt galite praleisti pasakišką savaitgalį. Klausite, o kur nakvynė? Išsimiegosite autobuse, o bemiegę naktį puikiausiai kompensuos naktinės Rygos vaizdai.

Kelionės į Latvija ne tik nebrangios, bet ir palieka malonų pėdsaką Jūsų atsiminimuose.