Įvairenybės

Geriausios lauko durys ir jų tipai

Nurodykite geriausias lauko duris Jūsų namams atsižvelgiant į keletą svarbių veiksnių – subalansuoto biudžeto, saugumo ir stiliaus. Kokybiškos lauko durys apsaugos Jūsų namus nuo nusikaltėlių, o jeigu jos dar ir elegantiškos tai durys atitiks visus joms keliamus reikalavimus. Gerai pasirinktos durys gali turėti individualių bruožų, kuriant savo namo interjerą ir eksterjerą jos turi prie visko derėti ir palikti gerą įspūdį.

Priklausomai nuo jūsų poreikių lauko duris galite išsirinkti iš šių tipų: tradicinė medžio masyvo elegancija, papildomą saugumą pridedanti universali plieno ar aliuminio konstrukcija arba taupant pinigus – stiklo ir vinilo konstrukcija. Visi šie durų tipai turi savo pliusų ir minusų, jums tik reikia išsirinkti kas tinka geriausiai.

Medinės lauko durys: tradicinis durų sprendimas – tai vis dar populiariausia durų rūšis. Medžio masyvas pasižymi unikaliu dizainu ir dera prie daugelio dizaino elementų, bet turi ir trūkumų. Jei mediena buvo prastai paruošta ją gali veikti įvairūs klimato kitimo veiksniai, lietus, drėgmė, šiluma ir šaltis, jos gali pradėti pūti. Laimei šiai dienai jau yra sukurtų technologijų, kad medieną apdirbtų taip kad ji būtų atspari visoms gamtos stichijoms.

  • Durys iš stiklo paketu – tai tik populiarėjantis durų sprendimas. Tai kompromisas tarp turimo biudžeto, izoliacijos, saugumo ir estetikos. Durys iš stiklo paketo atrodo taip gerai kaip medinės durys. O jų ilgaamžiškumas kaip plieninių durų.
  • Plieninės durys – jas reikia rinktis kai saugumas yra pirmoje vietoje, o visa kita tik antraeiliai dalykai. Plienas nesideformuoja ir nepūva, jo negraužia graužikai kaip medžio todėl gamtos veiksniai visiškai neįtakoja durų funkcionalumo ar ilgaamžiškumo.
  • Vinilo lauko durys – tai praktiškas ir ekonomiškas sprendimas pasirenkant duris, jas lengva montuoti, durys turi puikias izoliacines savybes.

Tai tik populiariausi durų variantai, priklausomai nuo jau esamo namo ar buto dizaino jūs visus šiuos sprendimus galite apjunkti į vieną pvz.: plienines duris apkalti medžio apdaila ar medžio masyvo duryse įsidėti masyvų stiklo paketą. Viską paliekame spęsti jums!