Įvairenybės

Lauko durys – kokias pasirinkti?

Sandarios lauko durys suteikia namams saugumą, jaukumą ir šilumą. Saugios durys, tai turinčios atitinkama kiekį spynų kurios apsaugo namus nuo netinkamų svečių (vagių) dažniausiai tai būna šarvuotos durys. Šilumą suteikiančios lauko durys, tai yra tokios durys kurios yra atsparios šalčiui ir drėgmei. Manau visiem nepatiktu jeigu žiema pro duris skverbtųsi šaltis ir jos visos būtų apšalusios. Na o jaukumą suteikiančios durys. Kuo namuose šilčiau ir saugiau tuo jaukiau.

Lauko durys būna šarvuotos, medinės, stiklinės.

Žmonės visada renkasi geriausią, yra priežastis, kodėl pradeda rinktis plieno arba stiklo pluošto durys, o ne tradicines medines lauko duris. Priežastis akivaizdi, plieno ir stiklo lauko durys suteikia daug didesnį atsparumą ir ilgaamžiškumą. Medžio durys tinkamai neatlaiko drėgmės laikui bėgant jos gali pradėti pūti, bet plieno ir stiklo durys neturi tokių problemų. Jos yra tvirtos priešintis įvairioms oro sąlygoms.

Jei mes palygintume dviejų lauko durų kainas, pamatytumėme , kad plieno durys yra santykinai pigesnės nei stiklo durys. Su stiklu durys paprastai yra didesnės kainos. Stiklo durys turi ilgesnę gyvenimo trukmę, nei plieno durys. Tačiau, plieninės durys, taip pat naudojamos ilgai, bet reikalingas išlaikymas. Lyginant su plieno durimis, stiklo durims reikia mažiau priežiūros.

Šarvuotos durys, yra daug ekonomiškesnės ir patvaresnės. Jos turi geresnes izoliacines savybes, nei stiklo pluošto arba medienos. Puta, yra naudojama siekiant sustiprinti izoliacines savybes plieno duryse. Su plieninėm durimis jums nereikės nerimauti dėl puvimo ar atplaišų.

Medinės lauko durys namuose tampa vis labiau populiaresnės. Visuomenės suvokimas, kad plieno ir stiklo durys nėra amžinos, padėjo paskatinti medienos atgimimą. Nuo Motinos Gamtos, kiekvienas medis unikalus, durys iš medžio yra tikrai vienos iš natūraliausių. Natūralios medienos grožis ir šiluma gali būti pakartojama, bet niekada neprilygs natūralioms medžiagoms.