Laisvalaikis / Pomėgiai

Lažybų bendrovės geba uždirbti ir iš Jūsų laimėjimų

Lažybų bendrovės siūlo lažintis tam tikrų sporto ir kitų įvykių metu. Siūlomi tam tikri koeficientai, priklausantys nuo laimėjimo tikimybės – kuo ji didesnė, tuo mažesnis koeficientas siūlomas, nes tuo mažesnė yra Jūsų rizika. Nors kartais būna ir taip, kad pralaimi ta komanda, kuriai būna garantuojamas minimalus 1,01 koeficientas, koeficientai yra gerai apgalvoti ir sudaromi pagal tam tikrus duomenis, kurių bendrovės nėra linkusios atskleisti. Visgi, net jei Jūs ir laimite, lažybų bendrovės iš to gali uždirbti. Kaip?

Visų pirma, turbūt nėra tokių varžybų kuomet visi statymai būtų pateikti tik už vieną komandą. Bent keletas žmonių surizikuoja ir pastato už tas komandas, kurioms pergalės neprognozuojamos. Taigi, tai bent iš dalies kompensuoja išmokėtus laimėjimus. Tuo tarpu dauguma laimėtojų elgiasi panašiai – dalį savo laimėjimo paskiria tolesniems lošimams. Anksčiau ar vėliau beveik visi susiduria su pralaimėjimu, tad Jūsų laimėti pinigai (bent dalis jų) vėl grįžta į lažybų bendrovės sąskaitą. Kitaip tariant, bendrovė sukelia Jums šiokią tokią priklausomybę. Be abejo, protingai atliekant statymus galite beveik visuomet laimėti ir tapti dideliu nuostoliu lažybų bendrovėms, tačiau tokių žmonių yra vienetai, o už juos kompensuoja tie, kurie lažinasi neatsargiai.

Jei nesate patyrę sporto žinovai, nesidomite komandomis labai aktyviai, koeficientai gali Jus apgauti. Visuomet lyderiaujanti komanda neretai turi sunkiai įveikiamą priešininką, kuris dažnai nelaikomas pajėgiu. Tai ypač pastebima tokiose sporto šakose kaip tenisas, krepšinis, o netikėtų pergalių pasitaiko ir futbole, netrūksta jų ir ledo ritulyje, ką jau bekalbėti apie ne sporto įvykius, tokius kaip Eurovizija ar politikos rinkimai.

Lažybos yra puikus būdas pagyvinti sporto varžybų stebėjimą ar papildyti savo piniginę, tačiau kaip ir bet kurioje kito azartinių lošimų srityje, reikia būti ypač atidiems ir mokėti save kontroliuoti, priešingu atveju galima susidurti su rimtomis finansinėmis problemomis.