Kelionės / Turizmas,  Užsienyje

Lektuvu bilietai internetu

Lėktuvų bilietai internetu – šiuolaikinio keleivio gyvenimo būdas 

Lektuvu bilietai internetu
Lektuvu bilietai internetu

Šiais laikais visa prekyba po truputį keliasi į internetinę erdvę. Ne išimtis – ir įvairaus transporto bilietai. Autobusų, traukinių bendrovės, siekdamos įtikti klientui, siūlo nusipirkti bilietus, neiškėlus iš namų kojos. Taip pat ir oro linijų bendrovės. Anksčiau, norint keliauti lektuvu, reikėjo eiti pas prekybos agentus į jų būstines, biurus. Šiandien vos keliais mygtukų paspaudimais galima nuspirkti bilietą į kokią tik užsigeisi šalį. Darosi aišku, kad lektuvu bilietai internetu – nebe išimtis, o taisyklė.

Svarbus atidumas 

Ką vertėtų žinoti apie bilietų pirkimą internetu? Reikia atminti, kad lektuvu bilietai internetu pareikalaus daugiau jūsų kantrybės ir atidumo. Visų pirma, būtina perskaityti taisykles, kaip įsigytą bilietą naudoti. Galbūt jį reikia pačiam atsispausdinti? Dažniausiai to tikrai prašoma. Neturint iš anksto atsispausdinto kelionės lapo, už jo davimą oro uoste teks mokėti papildomai. Taip pat reikia atkreipti dėmesį ir į informaciją apie jus – ar tikrai, pildydami anketą internetu, visus duomenis suvedėte teisingai? Dėl įsivėlusių klaidų gali kilti problemų prie oro uosto vartų, laipinant keleivius į lėktuvą. Atminkite, kad lektuvu bilietai internetu – patogu, tačiau daugiau atsakomybės tenka pačiam pirkėjui. Dėl to informaciją apie save patikrinkite keletą kartų. Neskubėkite – ir kils mažiau nesklandumų.

Visa informacija – vienoje vietoje 

O kaip gi ieškoti geriausių bilietų kainų į pageidaujamą šalį? Visų skrendančiųjų patogumui, dabar jau yra sukurta daugybė internetinių portalų, kuriuose pateikiama kompleksinė informacija apie įvairias oro linijas, akcijas ir pan. Juose lyginamuoju principu matyti, kur šiuo metu nuskristi galima pigiausiai, kiek kainuoja vienų ar kitų oro linijų bilietai. Tikrai puiku, kad šiais laikais lektuvų bilietai internetu ne tik parduodami, bet ir greitai bei patogiai randami. Be abejo, tarpininkai už pagalbą perkant bilietą, paprašys savo dalies. Tačiau dažniausiai ji nėra labai didelė – apie keliasdešimt litų. 

Pigiausios oro linijos 

Mažai keliaujantiems ar išvis pirmą kartą besiruošiantiems skristi lektuvu, bilietų įsigijimas ir būdai, kaip ir kur galima rasti pigiausius bilietus, – lyg tamsus, klaidus miškas. Supaprastinus galima pasakyti taip: lektuvu bilietai ryanair ir wizzair yra patys pigiausi, jei tik atidžiai skaitysi visą informaciją ir pasiūlymus, pateikiamus bilieto pirkimo procese. Kitų oro linijų kainos – dažniausiai gerokai didesnės. Tačiau paslaugos kokybė paprastai irgi aukštesnė. Lyginant kainas, iškart matyti, kad, pavyzdžiui, lėktuvų bilietai į londoną, perkant juos airbaltic arba ryanair sistemoje, gali skirtis net kelis kartus. Todėl verta pavargti ir peržiūrėti visus įmanomus skrydžių variantus. Kartais pirkti skrydį su persėdimu irgi gali apsimokėti.

Ieškantiems prabangos 

Pigių skrydžių oro bendrovės taip pat nesiūlo verslo klasės skrydžių. Čia nėra atskirų ištaigingų VIP skirtų odinių krėslų ir niekas nepasiūlys šampano. Nebent už jį susimokėsite kelis kartus didesnę kainą, nei už tokį pat gėrimą mokėtumėte Lietuvoje. Tik didesnės ir brangesnės oro bendrovės siūlo užsisakyti verslo keliones internetu.

Pasidalyti patirtimi 

Nesijaučiantiems lyg žuvis vandenyje, perkant bilietus internetu, pagalbą gali pasiūlyti ir įvairūs forumai, diskusijų klubai. Čia žmonės dalijasi informacija, kur šiuo metu pigiausia pirkti bilietus, kokių klaidų nedaryti. Tereikia paieškoti informacijos apie lektuvu bilietai internetu forum, ir prieš pirkdami pirmąjį savo bilietą, jausitės daug tvirčiau. O ir beveik gyvenantiems lėktuvuose ir oro uostuose kitų keleivių patirtis gali padėti. Kaip ir lektuvu bilietai internetu, taip ir kitų patirtis internetu yra puiki galimybė keliauti pigiau ir sėkmingiau.