Kelionės / Turizmas,  Užsienyje

Lektuvu bilietai

Šiais laikais žmonės mėgsta keliauti ir nori, kad tai kainuotų kuo pigiau. Lėktuvų bilietus žmonės rezervuojasi kuo anksčiau, nesuplanavę kelionės, kad tik jie kainuotų kuo pigiau. Anksčiau keliauti pigiai buvo sunku, bet kai Lietuvoje įsikūrė didžiosios skrydžių bendrovės wizzair ir ryanair keliauti pigiai pasidarė dar paprasčiau. Pigūs lektuvu bilietai būna iššluojami vos per kelias valandas.

Iš Lietuvos pigiai nuskristi galima į Angliją, Vokietiją, Švediją, Ispaniją ir kitas šalis, taip pat į daugybę šiltųjų kraštų kurortų. Pigiai keliauti žmonės Lietuvoje norėjo, nori ir norės, nes daugumai atlyginimai neleidžia rinktis prabangių kelionių, todėl tenka skraidyti ekonominės klasės vietose ir mėgautis pigių kelionių malonumais.

Pigus skrydziai yra labai paplitę tarp studentų, kurie vasaros atostogas nori praleisti turiningai, o ne prie televizoriaus. Jie patys susiplanuoja keliones, nusiperka bilietus ir užsirezervuoja lėktuvų bilietus. O nuvykę į užsienio šalis stengiasi kuo daugiau ir kuo pigiau pramogauti bei bendrauti su įvairaus plauko žmonėmis.

Įsigyti pigius skrydžius galima esant ilgam laiko tarpui iki kelionės arba liekant vos kelioms dienoms (tas pasitaiko šiek tiek rečiau). Beje, nepamirškite, kad norint pigiai keliauti su ryanair su savimi galima turėti tik rankinį bagažą, todėl atsakingai pasirinkite kas jums tikrai bus reikalinga, o ką galite palikti namie.

Nusipirkti pigius lėktuvų bilietus galima pasinaudojus internetu, bilietų rezervacijos sistemomis, pasinaudojus savo kreditine kortele. Kaip minėjau, kol kas Lietuvoje yra tik 2 pigių skrydžių bendrovės – Ryanair ir wizzair, bet tikėkimės, kad su laiku jų atsiras vis daugiau ir turėsime daugiau pasirinkimų, kur praleisti vasaros ar žiemos atostogas! Mėgaukitės pigiomis kelionėmis ir užsienio šalyse nešvaistykit laiko veltui!