Žiema tai toks metų laikas, kai mažai šviesos, gamta tarsi „mirus”, o dažnas žmogus mažai juda. Viso to pasekmės yra susilpnėjusi žmogaus imuninė sistema. Žmogus tampa ne toks atsparus įvairiems virusams ir negalavimams.
Dažnam žmogui sunegalavus kyla klausimas – kaip gydytis? Gerti tabletes ar geriau išsivirti žolelių arbatos. Būtent tai aš ir sieksiu apžvelgti šiame straipsnyje. Tai vis dėl to Liaudies medicina gerai, ar blogai?
Trūkumai
Pirma norėčiau pradėti nuo liaudies medicinos trūkumų. Liaudies medicinos specialistų yra žymiai mažiau nei gydytojų, tad gauti konsultaciją iš kompetetingo specialisto būtų gan sunku.
Kitas būdas gauti žinių apie liaudies mediciną yra literatūra. Tačiau ir čia yra problema. Peržvelgęs mūsų knygynų siūlomas knygas radau gausybę nevykusių „vertalų” iš kitų kalbų (rusų, anglų ir pan.). Aišku yra keletas knygų parašytų itin kompetetingų liaudies medicinos specialistų, tačiau tų knygų kaina yra gan didelė.
Teigiami aspektai
Vienas iš didžiausių liaudies medicinos privalumų yra toks, kad jums nereikės pirkti nuolat brangstančių vaistų. Juk jums visus vaistus duoda pati gamta, tai yra įvairios žolelės, žiedai, šaknys ir pan. Tad liaudies medicina yra žymiai pigesnė.
Kitas privalumas yra tas, kad jums nereikia vartoti įvairių chemiškai apdorotų preparatų (antibiotikų ir pan.), visa tai ką Jūs vartojate yra natūralu.
Tačiau atminkite liaudies medicina gali ne tik padėti, bet ir pakenkite, tad nusprendė gydytis natūraliai metodais, pasikonsultuokite su specialistais.