Įvairenybės

Lietuviškam kūdikių maistui – svarbiausi verslo apdovanojimai

Mažiau nei prieš metus kūdikiams ir vaikams skirtą maistą „Marmaluzi“ gaminti pradėjusi UAB „Kaniu“ Lietuvoje įvertinta dviejuose nacionaliniuose apdovanojimuose. Natūralios ir lietuviškos vaikiškos tyrelės „Marmaluzi“ nacionaliniame konkurse „Lietuvos metų gaminys 2011“ laimėjo aukso medalį, o „Inovacijų prizas 2011“ konkurse „Marmaluzi“ suteiktas „Inovatyvaus produkto“ apdovanojimas.

„Ėmėmės iššūkio – sukurti pirmą lietuvišką maistą kūdikiams. Esame šios produktų kategorijos pionieriai šalyje. Būti pastebėtiems ir įvertintiems svarbiausiuose nacionaliniuose verslo apdovanojimuose mums yra labai svarbu“, – pasakojo l.e.p. UAB „Kaniu“ direktorius Rytis Godelaitis.

R. Godelaičio teigimu, „Marmaluzi“ tyrelės „Metų gaminio“ ir „Inovacijų prizo“ konkursuose įvertintos ne tik kaip rinkos naujiena, bet ir už aukštus kokybės standartus, taikomus produktų gamyboje. „Marmaluzi“ gaminiuose nėra konservantų, skonio stipriklių ir kitų priedų. Naudojami tik natūralūs, švieži, neužšaldyti ir neatšildyti produktai, kurių dauguma yra surinkti iš lietuviškų ūkių.

„Marmaluzi“ maistas kūdikiams ir mažiems vaikams aktualus aktyvioms šeimoms, vertinančioms sveiką gyvenimo būdą. „Mūsų tyrelės gaminamos mažesnėje temperatūroje nei kitų gamintojų, todėl nėra suardomos maistinės medžiagos ir išlieka daugiau natūralių vitaminų, kalorijų, vertingų baltymų. „Marmaluzi“ produktų galiojimo terminas yra iki vienerių metų, kitų gamintojų – mažiausiai dveji“, – pasakojo R. Godelaitis.

Anot R. Godelaičio, Europoje tik keli vaikiško maisto gamintojai gali pasiūlyti aukščiausios kokybės produktų. Todėl lietuviško maisto kūdikiams pionieriai jau ruošiasi išbandyti jėgas ir už šalies ribų.