Įvairenybės

Lietuviškas produktas visos Europos rinkai

Neseniai startavęs projektas europetraders.eu jau sulaukė plataus susidomėjimo visame senajame žemyne. Europos  rinkai pateiktas naujas lietuviškas produktas – internetinis įmonių, prekių ir paslaugų katalogas skirtas tiek patiems smulkiausiems verslo subjektams, tiek globalioms korporacijoms. Naujas katalogas plečiasi pritraukdamas daugelio Europos šalių vartotojus savo valdymo paprastumu ir suteikiamomis  ypatingomis viešinimosi galimybėmis.

Katalogas apima 35 Europos valstybes, daugiau nei 380 galimų paieškos kategorijų, be viso to pritaikytas įvairiakalbei Europos rinkai. Šiuo metu puslapis gali būti sklaidomas pasirinkus vieną iš 11 pageidaujamų kalbų, tačiau pasak projekto koordinatorių – tai tik pradžia. Svarbiausias kompanijos užsibrėžtas tikslas – kurti produktą, kuris taptų interaktyvus, bei lengvai valdomas tiek informacijos ieškančiajam, tiek ir besiskelbiančiajam. Paieškos sistemos gylis ir plotis suteikia galimybę tapti matomiems visoje Europos verslo erdvėje, o svarbiausia, surasti dominantį produktą ar paslaugą kitoje, galbūt kaimyninėje šalyje. Bendradarbiavimas Europos mastu suteikia neeilinių galimybių, tačiau jomis neretai nesinaudojama vien dėl informacijos stokos. Nacionaliniai katalogai atlieka daugiausia vietinės reikšmės funkcijas, tad Europetraders Group sukurtas produktas suteikia galimybę skelbti ir matyti plačiau.

Dar viena europetraders.eu tinklapio ypatybė – galimybė kurtis savo atskirą, pilnavertį tinklapį, kuriame talpinama visa norima informacija – nuo įmonės adreso ir veiklos aprašo – iki nuotraukų ar video galerijų. Lengvai perprantama valdymo sistema leidžia patekti į virtualią erdvę tiems kas iki šiol neapsisprendė ar taupė savo išteklius brangioms puslapių kūrimo paslaugoms.

Šiuo metu tinklapis pritraukia daugiausia naujų vartotojų iš vakarų, vidurio ir rytų Europos valstybių, taip plečiant kaimyninių šalių bendradarbiavimą ir laužant informacijos stokos ir kalbų sukurtus barjerus.

Kolkas tinklapis priima visus norinčiuosius nemokamai, suteikdamas visas neribotas paslaugas, tačiau ateityje dalis suteikiamų paslaugų taps mokamos, visgi kaip užtikrino Europetraders Group administracija būsimos kainos nebus gasdinančios ir gerokai skirsis nuo panašią, tačiau lokalinę veiklą vykdančių nacionalinių katalogų skelbiamų kainų.

Platesnė informacija www.europetraders.eu