El. Parduotuvės

Ligos, kurias sukelia rūkymas

Jei esate rūkantis žmogus ir tai darote ne retkarčiais, o kasdien, turbūt jau daug kartų girdėjote, jog rūkymas kenkia sveikatai ir sukelia rimtas ligas, kurios gali baigti netgi mirtimi, tačiau ar galite įvardinti kokios yra šios ligos? Jei ne, siūlome susipažinti su ligų aprašymais, kurių kyla dėl įvairių priežasčių, tačiau viena pagrindinių yra rūkymas.

Širdies ligos

Širdies ligos yra dažniausiai pasitaikančios ligos, o didžioji dalis jų baigiasi mirtimi, ko gero, net neriekia sakyti, kaip rūkymas kenkia širdžiai – medžiagos, esančios cigaretėse sukietina arterijas, jos greičiau užsikemša, o dėl šios priežasties kyla arterijų trombozė. Dėl šios priežasties ligonį gali ištikti netgi staigi mirtis.

Lėtinė plaučių liga LPL

Dėmesį verta atkreipti į tai, jog šios ligos padariniai yra rimti, tačiau ja sergantis žmogus iš pradžių apie ligą nieko nenutuokia. Dėl šios priežasties nesunku suvokti, kodėl daugelis pacientų į gydytojus kreipiasi tik tuomet, kai liga būna pažengusi ypač toli.

Senėjimas

Ko gero, būtų sunku rasti jaunuolį, kuris svajotų apie tai, kaip kuo greičiau pasenti, ar ne? Visi tik ir galvoja apie tai, kaip kuo ilgiau išlikti jauniems, žaviems, turėti lygią bei stangrią odą. Ir nors senėjimas nėra liga, o natūralus procesas, reikia pripažinti, jog daugeliui žmonių, ypač moterų, senėjimas sukelia ne pačius maloniausius jausmus. Būtent rūkymas yra vienas pagrindinių veiksnių, dėl kurio senstama dar greičiau.

Savaime suprantama, net ir patys didžiausi rūkaliai nori išvengti išvardintų ligų bei senėjimo proceso. Būtent šiai žmonių grupei ir yra skirtos elektroninės cigaretės. Kadangi elektroninės cigaretės nėra tokios kenksmingos kaip įprastos, rūkydami jas sumažinsite šių ligų riziką ir atitolinsite senėjimą. Drąsiai galia teigti, jog elektroninės cigaretės garantuoja sveikesnį gyvenimą.