Laisvalaikis / Pomėgiai

Linksmiausias mergvakaris

Planuojant vieną iš linksmiausių švenčių – mergvakarį, reikia apsvarstyti įvairiausius aspektus – kompaniją, metų laiką, orą. Šiame straipsnyje pasiūlysime idėją, puikiai tiksiančią aktyvų laisvalaikį mėgstančioms merginoms, norinčioms puikiai praleisti šiltą vasaros dieną. Baidarės Vilnele bus būtent tai, kas pavers jūsų šventę nepamirštama.

Mergvakaris yra paskutinė proga pasimėgauti nepriklausoma diena su geriausiomis draugėmis, tad kol puikiai nepraleidus laiko gamtoje? Kad tai padarytumėte, net nereikės palikti Vilniaus. Sostinėje yra siūlomi keli skirtingi maršrutai, tinkantys įvairaus sunkumo ir intensyvumo mėgėjams. Pavyzdžiu, plaukti Nerimi rekomenduojama pradedantiesiems, norintiems ramaus poilsio. Kita vertus, baidarės Vilnele – visai kitokia patirtis. Maršrutas pakankamai sraunus, gali pasitaikyti kliūčių. Tačiau tai neturėtų gąsdinti, veikiau – priešingai, sukelti malonų jaudulį ir adrenaliną.

Baidarės VilneleToks nuotykis, kurio metu teks susidurti su mažesnėmis ar didesnėmis savo baimėmis, įveikti kliūtis, bendradarbiauti su valties porininke ir draugiškai konkuruoti su kitomis baidarėmis, pažadame, suteiks nepamirštamų įspūdžių.

Tam, kad toks mergvakaris būtų dar smagesnis, siūlome susigalvoti apdovanojimą po plaukimo. Nepriklausomai nuo to, kaip greitai įveiksite trasą, nuspręskite, ką veiksite po to. Tikrai nusipelnėte bent vienos šampano taurės ir gardaus torto. Turėdamos tokią paskatą galvoje daug lengviau įveiksite maršrutą, o ir finišas bus daug saldesnis, kadangi tuoj jau pat galėsite sušilti, nusisausinti plaukus ir pasimėgauti puikiu šventės pratęsimu su geriausiomis draugėmis.

Po tokios aktyvios veiklos, ko gero, norėsis pasėdėti ramiau ir pailsėti, tad vakarienė restorane ar kurios nors iš pamergių namuose puikiai tiks. Galėsite pasimėgauti viena kitos draugyste, dalintis prisiminimais, taip pat šokti ir dainuoti klausydamosios dainų, primenančių geriausius laikus. Prisiminkite, tai viena iš paskutiniųjų progų pasimėgauti jaunyste ir nepriklausomybe – išnaudokite ją tinkamai.

Taigi, norėdamos, kad jūsų (ar jūsų geriausios draugės) mergvakaris būtų pats linksmiausias ir įsimintiniausias, skirkite pakankamai laiko o planavimui. Mes siūlome pasiryžti aktyviam laisvalaikio praleidimo būdui ir baidarės Vilnele čia tiks kuo puikiausiai. O kitą šventės dalį galėsite praleisti kaip tik norėsite – klube, restorane ar paprasčiausiai viena kitos namuose.