Įvairenybės

Login 2011 baigėsi, laukiame kitų metų

Ką gi, mieli bičiuliai, interneto tendencijų konferencija “Login 2011″ baigėsi. Čia tiems, kurie nepastebėjo, kad į “Litexpo” jau nebeįleidžiama, o ir “Lofto” durys seniausiai užsivėrė. Giminės ir artimieji, grįžkite namo – užteks švęsti 🙂

Pirmiausiai, įspūdžiai. Išties mes tikėjomės, kad bus daug žmonių, bet kad šitiek… Ufff, eina gandas, kad buvo momentų, kai salėse alpo žmonės. Patys matėme, kokios eilės driekėsi prie kavos ir pietų, “Login” dalyviai, netelpantys į sales, kantriai stovėdavo tarpdury ir gaudydavo pranešėjų žodžius. Išties buvo smagus laikas.

 nemokama antivirusinė programa

Toks vaizdelis rūbinėje buvo tik pirmąją konferencijos dieną – penktadienį ne visi atėję gavo mūsų gražiuosius maišelius, labai gaila.

 nemokama antivirusinė programa

Konferencijos metu vaikštinėjo ESET androidas, kalbino žmones ir kvietė dalyvauti mūsų žaidime (Daugiau nuotraukų: “ESET Lietuva” Facebook puslapyje).

Taigi “Login” metu organizavome dviejų dienų trukmės “ESET RC Čempionatą Login Edition”. Oi, linksma vaikinams ir merginoms buvo, kai iš pažiūros lengvas žaidimas sunkiai klausė rankų. Paėmus į rankas radijo bangų pultą, su kuriuo valdomi tikri RC automobilių modeliai, ne vieną apimdavo isteriškas juokas. Buvo ir azarto užvaldytų, kaip Rokas, kuris vis tikrino, ar niekas nepagerino jo rezultato.

O rezultatai išties neblogi. Skelbiame “ESET RC Čempionato Login Edition” laimėtojus.

Pirmų trijų vietų laimėtojams, nemokama antivirusinė programa “ESET Smart Security 4″. Jie visi gauna šios programos licenciją metams:

  1. Rokas Šydeikis – 18 ratų

  2. Adrijus Makuška – 15 ratų

  3. Justinas Jucevičius – 15 ratų

Sekančių trijų vietų laimėtojai apdovanojami už 14 ratų “ESET Smart Security 4″ licencijomis pusei metų:

  • Mantas Dauparas

  • Aurimas Laužikas

  • Ričardas Tolmačiovas

Na, o likusiems, kaip ir žadėjome, siųsime paguodos prizą – “ESET NOD32 Antivirus 4″ 90 dienų licencijas.

Ačiū, kad buvote su ESET “Login” metu 🙂