Įvairenybės,  Verslas / Ekonomika

Lojalumo korteles

Daug lojalumo kortelių

Lojalumo korteles
Lojalumo korteles

Ar jums taip būna, kad ateini į kokią nors prekybos ar paslaugų vietą, jūsų paklausia, ar neturite lojalumo korteles, o jūs juk kaip tik esate tos vietos / įmonės / parduotuvės / organizacijos ištikimasis narys, prieš metus sumokėjęs 5 litus už dar vieną plastikinę lentelę. Sakote „lojalumo reikia korteles? Palaukite, tuoj pažiūrėsiu, čia kažkur turi būti…“. Ir jau tai tardamas matote priešais save vaizdą: apatinį rašomojo stalo stalčių, kur į pragarą primenančią krūvą sumestos visos kitų asmenų vizitinės kortelės bei lojalumo korteles… „Atrodo, būsiu palikęs namie. Gal galima pagal vardą ar pavardę kažkaip mane atsekti? Juk vis tiek esu lojalumo narys, tik korteles nepasiėmiau“. „Ne, negalima“. „Tai galima pasiskolinti jūsų lojalumo korteles?“. „Ne, mums neleidžiama taip“. Ir štai jūs perkate be nuolaidos, kaip eilinis nelojalus klientas – kokia prasmė tada buvo tada pildyti visą tą šešių lapų lojalumo korteles prašymą ir mokėti tuos 5 litus? Tada ir suprantate, kad šiais laikais jau tikrai esate subrendęs ir kitokiam, geresniam sprendimui – tai yra tokia lojalumo kortele, kurioje tilptų net kelios.

Vaistinė

Dar viena vieta, kur dažnai prašoma lojalumo kortelių, yra vaistinės. Suprantu, yra žmonių, tarkime, garbingo amžiaus senoliai, kuriems kaip tik būtent tokios kortelės ir yra pačios reikalingiausios. Galbūt ramesni vyresni žmonės nebeturi tiek reikalų, kad vienu metu reikėtų neštis visas korteles į miestą, tačiau apskritai skundžiantis atminties problemomis, net ir tas kelias pagrindines galima palikti namuose. Jeigu vyktų kokia nors lojalumo korteles apklausa, tikriausiai pagrindinis išreikštas nusiskundimas ir būtų tas, jog jas lengva pamiršti namuose.

Kelionės

Dar yra lojalumo kortele traukiniams. Tarsi nėra sunku suplanuoti savo kelionę, ir pasiimti tą kortelę su savimi – tačiau jeigu planai yra nepastovūs? Tarkime, planavote keliauti autobusu, planavote galbūt ir išvis nekeliauti, o gal tikėjotės tą kelionę padaryti dar kitaip? Taigi, lojalumo kortele Lietuvos gelezinkeliams irgi gali būti tai, ko jums prireiks, tačiau su savimi tuo metu neturėsite. Ką tada daryti? O ką gi čia padarysi?

Nauja alternatyva

Tikriausiai tie, kam pabodo tai, jog RIMI lojalumo kortele atsiranda piniginėje tada, kai ateinate į NORFĄ, ir atvirkščiai, ir nutarė padaryti šiuos pakeitimus. Atsirado naujas būdas kaupti pinigus, gauti nuolaidas ir sau pačiam surasti pačius geriausius sprendimus. Kas tai per atvejai? Panašu, kad nuo šiol galima turėti visai kitokį potencialą. Jeigu jūs visada svajojote apie tai, kad viskas būtų vienoje vietoje, kad visas tas jūsų stalčius su kortelėmis, kad visas jo turinys pagaliau sutilptų į vieną vietą – tai jūsų svajonės jau, ko gero, ir išsipildė. Taigi, galite džiaugtis. Dabar jau yra Lyoness, kurie siūlo visiškai kitokią sistemą. Lojalumo kortele telefone, taip pat kortelė vienoje vietoje, nuolaidos, kurios sumuojasi ne tik vienoje prekybos vietoje, bet ir kituose tinkluose, galimybė naudotis nuolaidomis kitose šalyse – atrodo, viskas dedasi į vieną vietą ir pagaliau siūlo tokį sprendimą, koks nustebins ir nudžiugins kiekvieną, kas vertina savo laiką.

Jeigu kas nors manęs paklausto, kokios lojalumo korteles aš norėčiau, tikriausiai atsakyčiau, kad man reikėtų tokios, kurioje tilptų ir mano sporto klubas, ir restoranas, ir nuolaidos degalams, ir mėgiamam prekybos centrui, vaistinei, kosmetikos parduotuvei ir netgi avalynės išparduotuvei, knygynui. Tikiuosi, greitu metu tokią ir galėsiu turėti.