El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Loreal kosmetika – grožiui ir sveikatai

loreal kosmetikaLoreal kosmetika gali pasikliauti kiekviena moteris, nes tai išskirtinai kokybiška, nebrangi ir kiekvienam odos tipui, atspalviui, plaukų būklei, akių spalvai ir kiekvienai progai pritaikyta kosmetika. Loreal nuolatos stengiasi pristatyti įvairiausių, kiekvienai moteriai tinkančių kasdienės rutinos kosmetikos priemonių, kad atrodytume puikiai nuo giluminių odos sluoksnių iki pat plaukų galiukų.

Kad veido oda būtų sveika ir graži, Loreal sukurė veido odos priežiūros liniją įvairiems odos tipams: jaunai, brandžiai, sausai, normaliai, riebiai, mišriai odai ir t. t. Būtent žiemą kiekvienai moteriai aktualu, kad veido oda būtų apsaugota nuo šalčio. Kiekviena moteris žino, kad šaltuoju metų laiku savo veido, lūpų odą bei plaukus reikia saugoti. Šaltis išsausina odą, ji pradeda šerpetoti, atsiranda nemalonus jausmas, o lūpų oda tampa sausa, ji sutrūkinėja. Plaukai ilgą laiką būdami šaltyje praranda drėgmę, todėl tampa šiurkštūs ir atrodo pavargę, todėl žiemai Loreal ekspertai rekomenduoja rinktis maitinamąsias veido odos ir plaukų priežiūros priemones. Likus bent valandai iki išėjimo į lauką pasitepkite veido odą riebesniu kremu, taip pat išsirinkite kuri Loreal pudra labiausiai tiks Jūsų odai ir metų laikui. Nepamirškite ir lūpų, joms taip pat naudokite riebesnį lūpų balzamą. Plaukus žiemą taip pat maitinkite riebesnėmis kaukėmis ir balzamais tam, kad jie būtų atsparesni šalčiui ir neprarastų grožio. Tačiau nuo žiemos šaltuko plaukus puikiai apsaugos ne tik Loreal kosmetika skirta plaukams, bet ir kepurė ar gobtumas.

loreal pudraDaugelis moterų naudoja tą patį kremą visus metus, manydamos, kad oda bus geriausios būklės jeigu nekeis jai tinkančios priemonės visus metus. Tačiau tai netiesa. Veido kremą reikia derinti ne tik prie savo veido odos, bet ir prie oro temperatūros ar metų laiko. Jeigu Jūsų oda sausa ir nuolat naudojate vandens pagrindo, stipriai drėkinantį kremą, tai žiemą jį reikėtų pakeisti riebesniu, ne tokiu vandeningu veido kremu, nes ypač žemoje temperatūroje ant veido padengtas kremas tiesiog sušąla sudirgindamas odą, todėl ji tampa ne tik jautresnė, bet dar labiau išsausėja.

Prie oro temperatūros reikėtų derinti ne tik veido kremą, bet ir makiažo pagrindą. Net ir labai problemiškai veido odai vasarą nereikėtų naudoti stipriai maskuojančio, sunkaus makiažo pagrindo, nes esant aukštai oro temperatūrai toks makiažo pagrindas ne tik atrodys prastai, bet ir kimš veido poras, todėl ir taip problemiška ir riebi veido oda kels dar daugiau problemų. Iš itin didelio Loreal kosmetikos asortimento nesunkiai išsirinksite geriausiai sau tinkančius odos, plaukų priežiūros bei dekoratyvinės kosmetikos produktus. Loreal pudra ne veltui yra viena populiariausių pasaulyje. Pasirinkti galite iš daugiau nei dešimties rūšių kompaktinės ir skystos pudros variantų.  Loreal kosmetika – kiekvienos moters norams ir poreikiams.