Įvairenybės

Loreal pudra – viena geriausių pasaulyje!

pudra lorealTurbūt kiekviena moteris, paklausta, kas yra Loreal, nedelsdama atsakytų, jog tai garsus kosmetikos gamintojas, kurio produkcija labai populiari bei kokybiška. Na, o viena iš svarbiausių produkcijos sričių yra Loreal pudra.

Jei kada teko domėtis ar pirkti kokį nors Loreal gaminį, tikriausiai pro akis nepraslydo įvairūs serijų pavadinimai (pavyzdžiui, Nude Magique) bei raidžių kombinacijos (pavyzdžiui, BB, CC). Kalbant apie pudrą, ji taip pat žymima įdomiais pavadinimais. Nors sakoma, jog nereikia spręsti apie knygą iš jos viršelio, tačiau Loreal pudra puikiai įsimenama jau vien dėl pavadinimų – True Match, jau minėtas Nude Magique. Kadangi šie žodžiai turėtų intriguoti dailiosios lyties atstoves, negalima jų nuskriausti neišsiplėtus apie tai, kokia Loreal pudra slepiasi už romantiško skambesio.

Taigi, True Match yra vadinama kompaktine pudra. Teigiama, jog jos dėka oda įgauna nepriekaištingai atrodantį matinį atspalvį. Džiugus požymis – norint pasiekti efektą pakanka vieno plono sluoksnio. Žinoma, išimtis taikoma, kai reikia stipresnio maskuojamojo efekto. Ši Loreal pudra labai lengvai pasirenkama, kadangi dėžutės dangtelis yra permatomas. Vadinasi, iš anksto matomas atspalvis – neperkama katės maiše. Na, o tarp privalumų pažymima galimybė pataisyti makiažą dienos metu.

Loreal pastaruoju metu sulaukia labai daug dėmesio dėl naujojo gaminio – BB pudros. Naršant internete atrandama itin daug komentarų, kuriuose išsakomas noras išbandyti šį produktą arba bent jau gauti mėginių. Iš to galima daryti vienokią išvadą – vartotojai pasitiki prekės ženklu, tad laukia naujovių, siekia kuo greičiau jas išbandyti. Apie BB pudrą rašoma, jog ji puikiai prisitaiko prie odos atspalvio. Be to, oda tampa švelni bei apsaugota nuo blizgesio.

Galima tik pakartoti, kad Loreal pudra – dar vienas kokybės įrodymas. Milžiniškas skaičius gerbėjų tai tik patvirtina, o jų veido oda gatvėje džiugina priešingos lyties atstovų žvilgsnius.