Lubiniai-sviestuvai
Būstas

Lubinių šviestuvų formavimas

Peržiūrėkite mūsų svetainės apšvietimo vadovą, kuriame rasite daugiau idėjų ir patarimų, pavyzdžiui, kaip pasirinkti šviestuvą kambariui su aukštomis lubomis, suderinamumą su šlaitinėmis lubomis ir kur dėti šviesą svetainės baldų atžvilgiu. Mūsų vadovas padės jums rasti tobulą lubų šviestuvą, kuris papildytų jūsų dekorą – nuo ​​nesudėtingo sodybos dizaino iki žėrinčio modernaus žavesio. Pasirinkite lubų šviestuvą, kuris yra pakankamai ryškus jūsų kambaryje, naudodamiesi apšvietimo standartu, vadinamu liumenu. Lubiniai šviestuvai internetu gali būti įvairų formų, tai šiandiena ir aptarsime.

 

1 patarimas

 

1 patarimas. Mano nuomone, šviestuvai yra jūsų namų puošmena, jie yra puikus būdas parodyti jūsų stilių ir asmenybę. Šiame tinklaraštyje parodysime, kaip išsirinkti tinkamo dydžio sietyną, kuri suteiks jūsų namams atmosferos ir stiliaus. Šiandien kalbėsiu apie tai, kaip išsirinkti tinkamą valgomojo stalo lempos dydį ir formą.

    

Išmatuokite lubų aukštį, atimkite 84 colius ir tai yra didžiausias jūsų naujos lempos aukštis. Jūsų lempos mastelis priklauso nuo jūsų kambario dydžio, jei jūsų kambarys yra mažas (10×10), norėsite, kad jūsų lempos skersmuo būtų mažesnis nei 20. Šviestuvo tipo pasirinkimas priklauso nuo lubų aukščio ir apšviečiamos patalpos.

    

Kadangi tarp lempos ir įleidžiamos LED lubinės lempos yra tarpas, dauguma stilių skleis šviesą aukštyn ir žemyn. Skliautinėms arba katedros luboms ieškokite įleidžiamų šviestuvų, sietynų ar sietynų. Lubiniai šviestuvai turėtų būti derinami su virtuvės sietynais, valgomojo sietynais ir svetainės apšvietimu.

    

Daugumoje šiuolaikinių namų lubiniai šviestuvai įrengti kiekvieno kambario centre. Miegamuosiuose ir gyvenamuosiuose kambariuose lubiniai šviestuvai veikia kartu su lempomis, kad užtikrintų darbo apšvietimą ir papildomą aplinkos apšvietimą. Įleidžiami šviestuvai, montuojami tiesiai prie lubų be tarpo, idealiai tinka patalpoms su žemomis lubomis. Didelis įleidžiamas šviestuvas padengs mažų ir senų šviestuvų lubų žymes.

 

2 patarimas

    

Galimi tiek įleidžiamiems tiesiai prie lubų, tiek pusiau įleidžiamiems šviestuvams, kurie šiek tiek nusileidžia žemyn, kad apšviestų lubas. Šie brangūs šviestuvai kabo 6–21 colio atstumu nuo lubų, todėl tinka žemesnėms luboms. pėdų erdvės apačioje. Mūsų dekoratyvinių lubų šviestuvų asortimentas apima daugybę gražių apdailos medžiagų, tokių kaip metalinis žalvaris, nikelis, chromas, senovinis auksas, alavas ir varis, taip pat unikalių medžiagų, tokių kaip mediena, korpusai, vielos tinklas, bambukas ir dažytos spalvos. Apsvarstykite spalvingą šviestuvą, formą ar šešėlių raštą, įskaitant gėlių raštus, žvaigždes ir jūrinius lubų šviestuvus, pvz., laivų žibintus, kriaukles ir jūrų žvaigždes. Elegantiška, švari ir neperkrauta išvaizda dera prie įvairių apšvietimo stilių.

    

Taip pat virtuvės, valgomieji ir lauko gyvenamosios erdvės yra idealios vietos šiam daiktui naudoti kaip pirminį ar net antrinį šviesos šaltinį. Jis tinka įvairių stilių patalpų apšvietimui, pavyzdžiui, miegamajam, darbo kambariui, balkonui, koridoriui, svetainei, valgomajam ir pan. Šis įleidžiamas apšvietimo įtaisas skleidžia švelnią saulės šviesą, nemirksėjimo ar akinimo ir apsaugo jūsų akis. Ryškus ir raminantis 1950 liumenų apšvietimas užtikrina, kad šis LED šviestuvas užtikrins tinkamą patalpų apšvietimą.

    

Šviestuvas spindės ilgus metus, nemirgs ir nesumažins šviesos srauto. O montuoti paprasta, tereikia įjungti maitinimą ir pritvirtinti lubų plokštę, o tada pritvirtinti lempos gaubtą. Lempa gali pakeisti 200 W kaitrines lemputes ir sutaupyti daugiau nei 85 % energijos. 5 iš 5 pagal Great String Lights Recent Retire Šie žibintai puikiai tinka apšviesti plotą po viršutiniu deniu.

    

Šią nuostabaus dizaino ir tikrai gražią lempą labai gerai prižiūrėjo ankstesni savininkai. Baigiu apžvalga apie šį nuostabų namą krantinėje, kurį sukūrė Michaelas Greenbergas ir jo kolegos. Šviestuvas yra puikus pavyzdys, kaip naudoti didelį šviestuvą virš stalo. Pridėkite šį įleidžiamą lubų šviestuvą prie savo baro, valgomojo, holo ir virtuvės. Tačiau atminkite, kad jis nesuteikia daug bendros šviesos.

 

3 patarimas

    

Todėl, jei jis bus naudojamas kaip pagrindinis šviesos šaltinis, šešėlių bus daug daugiau nei nuo pakabinamo būgno ar dubens. Priklausomai nuo patalpos mastelio ir dydžio, pakabinamas kupolas gali būti naudojamas kaip pagrindinis arba papildomas šviesos šaltinis. Kupolo pakabukai Kaip ir cilindrinis pakabukas, kupolinis pakabukas skirtas nukreipti šviesą žemyn į dominantį paviršių ar sritį. Dėl to šie pakabukai yra labai universalūs, be abejo, universaliausi iš visų galimų pakabukų dizainų, juose yra reguliuojami LED šviestuvai ir daugeliu atvejų reguliuojamos galvutės, padedančios kuo efektyviau išdėstyti šviesą.

    

Aukštesnės nei 10 pėdų lubos geriausiai tinka sietynams arba pakabinamiems šviestuvams. Lowes taip pat turi įleidžiamus lubų ventiliatorius ir įleidžiamus šviestuvus, kad atitiktų jūsų naują įleidžiamą apšvietimą. Jei ieškote Art Deco įleidžiamo laikiklio (kai šviestuvo gaubtas yra arčiausiai lubų), taip pat galime sumažinti grandinės ilgį iki jums tinkamo ilgio.

    

Trumpesnę apvyniokite ratu, kuris puikiai priglunda prie jis balto pakabinamo šviestuvo viršuje. Išmatuokite atstumą nuo grindų iki lubų pėdomis, o 2,5 kartotinis būtų apytikslis liustra aukštis coliais.

    

Teisingas liustra yra tiesiogiai proporcinga kambario aukščiui ir pločiui bei baldų dydžiui kambaryje. Jei mažas sietynas yra didelė erdvė, jis negali suteikti tvirtų dizaino elementų ir lengvai pasiklysti, o didelis sietynas gali priblokšti mažoje erdvėje.

    

Pagalvojau, kad reikia dviejų lempų, kad tinkamai apšviesčiau erdvę… Mano nuostabai, ši lempa skleidžia daug šviesos. Unikalus ir paprastas stačiakampis dizainas, skirtas ne tik apšvietimui, bet ir jūsų namų dekoravimui. „Gilese“ lubų šviestuvų chromuotas fasadas ir lemputės forma bus tikras pokalbių taškas.

 

4 patarimas

    

Mes iš dalies grąžinsime jūsų pinigus po to, kai gausime prekę ir patvirtinsime, kad ją galima perparduoti. Jei prekė yra sugedusi, sugadinta ar neteisinga, galite ją grąžinti mums per 30 dienų be siuntimo išlaidų ir gausite visą sumą. Mes nesame atsakingi už vėlavimą, kurį sukelia laivybos įmonė ir muitinė. Jūs galite atšaukti / pakeisti prekę užsakyme, kuris buvo apdorotas TIK prieš išsiuntimą.

    

„Homelava“ atsiųs jums tinkamos įtampos šviesą pagal jūsų šalies įtampos standartą, jei turite specialių reikalavimų ar norėtumėte šviesą atvežti į kitas šalis, praneškite mums ir atsiųskite el. laišką, mūsų klientų aptarnavimo atstovas tai pastebės už jus. … 

 

Pabaigai

Tikslius pristatymo terminus rasite žemiau esančioje lentelėje. Siunčiame Kanados adresais naudodamiesi Vyriausybės pašto tarnyba. Į visas kitas pasaulio šalis siunčiame valstybiniu paštu. Laukimo laikas iki siuntos gavimo yra apdorojimo laiko ir pristatymo laiko suma.