Įvairenybės,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Medicina / Sveikata

Lyg močiutės sulipdyti

Šaldytų pusgaminių gamintoja UAB „Liūtukas ir Ko“ natūralaus maisto ieškantiems pirkėjams pristato tris „žaliąsias“ naujienas – ekologiškus virtinius su varške, bulvėmis ir koldūnus su jautiena. Tik iš ekologiškų produktų gaminami virtiniai ir koldūnai puikiai papildys šeimos pirkinių krepšelį.
sveikas maistas
„Liūtukas ir Ko“ pirmieji pasiūlė ekologiškus virtinius su varške, bulvėmis ir koldūnus su jautiena.

Paragavusieji įsitikins, kad šios šviežios naujienos pamalonina net ir išrankiausio valgytojo jusles. Virtiniai primena močiutės sulipdytuosius su kaimiška varške. Koldūnai su ekologiniuose ūkiuose užaugintų jaučių mėsa ir virtiniai su šviežiomis ekologiškomis bulvėmis paįvairins kokybiškų bulvinių ir mėsos patiekalų išsiilgusio pirkėjo valgiaraštį. Pasak „Liūtukas ir Ko“ vadovės Valdemaros Ritos Kazlauskienės, naujiesiems gaminiams produktai buvo renkami itin kruopščiai.

Ekologiniuose ūkiuose

„Visiems mūsų gaminiams ieškome kokybiškų, tik natūralių, šviežių ir patikimų gamintojų ar tiekėjų siūlomų žaliavų. Pirmieji rinkoje pradėjome gaminti ekologiškus virtinius ir koldūnus. Jiems ieškojome sertifikuotuose ūkiuose užaugintų ir pagal griežtus reikalavimus apdorotų produktų: miltų, varškės, bulvių, jautienos ir kt.“, – pasakoja V. R. Kazlauskienė. Bendrovės direktorė atskleidžia, kad, pavyzdžiui, ekologiniuose ūkiuose auginami jaučiai ne tik natūraliai maitinasi ganydamiesi pievose be jokių papildomų pašarų, bet jie ir dauginasi natūraliai. Laukinėje gamtoje užaugintų jaučių mėsa yra itin vertinga. Ekologiški virtiniai ir koldūnai gardūs išvirus šiek tiek pasūdytame vandenyje, ruošiant garuose ar gruzdintuvėje – kiekvienam pagal skonį ir įpročius. Šį patiekalą galima skaninti įvairiais prieskoniais ar prieskoninėmis žolelėmis, grietine ar kitais mėgiamais padažais. Iš ekologiškų ir sertifikuotų produktų gaminami virtiniai ir koldūnai puikiai tinka ir suaugusiems, ir vaikams. Tai sveikas maistas Jūsų šeimai. Gaminiai parduodami patogiose 400 g pakuotėse. Šių „Liūtukas ir Ko“ gaminių galite rasti prekybos tinklo „Maxima“ didžiosiose parduotuvėse, netrukus – ir kitose prekyvietėse.