El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Makiazo pagrindas – kad makiažas būtų gražesnis

makiazo pagrindasDauguma moterų pripažintų, kad makiazo pagrindas yra viena iš svarbiausių viso makiažų dalių, tačiau tik labai nedidelė dalis jų jį tinkamai naudoja ir sugeba padaryti taip, kad makiažas būtų tikrai gražus ir puošnus. Tad kaip tai padaryti?

Pradžioje reikia turėti tinkamas priemones. Žinoma, neapsieisime be pačio makiažo pagrindo, tačiau taip pat reikia ir priemonių jam tepti. Pats pagrindas yra tepamas būtent sausa kempinėle, o sunkiau prieinamoms vietoms (aplink nosį, ausis ir pan.) geriausiai tinka specialus šepetėlis. Tačiau daug kas priklauso ir nuo makiažo pagrindo.

Norint, kad makiazo pagrindas nebūtų tepamas veltui, reikėtų paruošti odą. Puikiai tam tinka Jūsų odos tipą atitinkantys kremai, tereikia jų perteklių pašalinti servetėle ir tik tada pradėti naudoti makiažo pagrindą. Tuomet jau laikas pasiimti kempinėlę ir pradėti ruošti veidą makiažą. Tik skystas makiažo pagrindas gali būti tepamas pirštu, o ne kempinėle ar šepetėliu.

Verta žinoti, kad makiažo pagrindas turi savo atspalvį, todėl renkantis reikėtų į tai atkreipti dėmesį. Žinoma, pernelyg stipraus atspalvio tikėtis nereikia, tačiau tai tikrai daro nemažai įtakos. Idealiausias variantas – rinktis tokį makiažo pagrindą, kurio atspalvis visiškai atitinka Jūsų odos spalvą, taip ir makiažas atrodys gražiausiai ir nedings natūralus odos grožis. Perkant makiažo pagrindą jį reikėtų testuoti, tačiau tai atlikti gali būti keblu, nes geriausias rezultatas matosi dienos šviesoje, o ir įprasta šiuo metu pirkti ne bet kaip, o būtent internetu.

Kalbant apie pagrindo paskirtį, galima būtų išskirti, kad makiazo pagrindas ne tik gali padėti gražiau ir geriau papuošti veido odą prieš dailinant save, bet taip pat ir gali suteikti blizgesio, ar, priešingai, jį pašalinti. Jei norite vakarėlyje blizgėti ir žėrėti, ieškokite tokio pagrindo, kuris turi šviesą atspindinčių savybių. Tačiau verta žinoti, kad tai gali turėti neigiamos įtakos fotografijoms, tad vienaip atrodysite vakarėlio metu, o visai kitaip (ir tikrai ne puikiai) atrodysite fotografijose, tad pagalvokite, ar nebus dėl to keblumų.

Išsirinkti tinkamą makiažo pagrindą nėra labai lengva ir atima nemažai laiko, kadangi reikia ne tik išsirinkti geriausia tipą, bet ir svarbu pritaikyti sau tinkamą atspalvį. Tačiau vieną kartą išsirinkus vėliau nebetenka sukti galvos, nebent dėl kokių nors priežasčių norima jį pakeisti kitu. Žinoma, idealaus nėra, tačiau bandyti priartėti prie tokio reikėtų kiekvienai, tik taip makiazo pagrindas teiks kažkokios apčiuopiamos naudos.