Pirkiniai / Paslaugos

Mark Bric gaminius Jūs drąsiai galėsite rekomenduoti savo geriausiems draugams

Aptardami geriausius reklamos produktus, turime išskirti Rollup (ištraukiamus) stendus.

Per pastarąjį dešimtmetį jie įgavo didžiausią vertę ir pasaulinėje rinkoje pasirodė dešimtys šių įvairiausio dizaino ir kokybės gaminių. Mark Bric įmonės marketingo direktoriaus Lars Carlsson nuomone – vertingiausiais tapo ištraukiami stendai. Per pastarąjį dešimtmetį joks kitas naujas reklamos įrangos produktas taip sėkmingai neprasiskynė kelio į rinką. Jie puikiai pritaikomi parodose, visose viešosiose vietose, pavyzdžiui, oro uostuose, sporto arenose, prekybos ar muziejų salėse.
Lietuvoje beveik visi prekiaujantys reklamos įranga parduoda įvairiausius Rollup (ištraukiamus) stendus.
Kuriuos rinktis?
Plačiau apie gaminio vertę pradėta kalbėti per keletą pastarųjų recesijos metų. Dabar dominuoja platesnis prekės vertės apibrėžimas.


Kas įtakoja vieno produkto ar paslaugos aukštesnę vertę už kitus?
Vienas dalykas yra tikras — vertė ir kaina yra nedalomos nuostatos.

Aiškinant žodžio ‘value’ („vertė„) prasmę reikia atsigręžti į tą patį lotynų kilmės žodį, nes kaip ir žodis ‘valor‘; abu kilę iš lotynų žodžio “valere” ir reiškia „stiprus „.
Taigi, savo prasme vertė yra glaudžiai susijusi su kokybės savybėmis.
Gera frazė: ‘The Value of Value’ tiesiogiai išversta į lietuvių kalbą skamba panašiai, bet vertimo prasmė – „vertės kaina“.
Taigi, aptariant gaminio vertę, – būtų teisingiau kalbėti apie tai ko „ji“ verta Jums, nepriklausomai nuo to, kiek ji kainuoja.

Žvelgiant iš šios perspektyvos, gana lengva pamatyti, kad pirkimo kaina yra tik vienas iš daugelio tikrosios vertės komponentų. Norėdami gauti visą vertės matą, turėtume sugaišti šiek tiek laiko, peržiūrint visus, su produktu ar paslauga susijusius klausimus, pavyzdžiui:

  • Ko man reikia iš prekės, kokie mano minimalus lūkesčiai?
  • Koks mano pagrindinis pageidavimų sąrašas?
  • Ar tai išspręs mano dabartinius poreikius ar sukurs naujus?
  • Ar mano gyvenimas ir mano darbas taps paprastesnis ar sunkesnis?
  • Ar galiu pasitikėti paslaugų teikėju, ar jis palaikys mane, jei kas nors nepasiseks?
  • Ar galėsiu rekomenduoti savo pasirinkimą geriausiam draugui?

Mark Bric įmonė daro viską, kad patenkinti visus šiuos svarbius vertės veiksnius. Visi pasiūlymai pagrįsti stipriu teigiamu žodžiu – „taip“. Ir mes visada stengiamės, kad gautumėte daugiau nei piniginę vertę.

Mes negalime garantuoti mažiausios įmanomos kainos visiems produktams.

Mes vystome sveiko verslo filosofiją, nes manome, kad „lenktynės į dugną“, veda tik vieną vietą, į apačią. Bendradarbiaudami su mumis, galite būti tikri, kad gausite produktus sąžiningomis kainomis.
Į produktų kainą įskaičiuota „Vertė“ – nes jie pagaminti tenkinti Jūsų norus, Jūsų poreikius, surasti Jūsų parodų ir reklamos sprendimus, paremtus patikimo verslo organizavimu.

Plačiau >>> Dabaexpo