Pirkiniai / Paslaugos

Maudymukai paaukstintu liemeniu

maudymukai paaukstintu liemeniuTapkite paplūdimio deive

Daugybė merginų yra nepatenkintos savo išvaizda, todėl nori likti nepastebimos. Vis dėlto apstu ir tokių moterų, kurios didžiuojasi savo kūno linkiais, stengiasi juos pabrėžti. Ir vienos, ir kitos dailiosios lyties atstovės ras tinkamą maudymosi aprangą, parduodami kelnaites paaukstintu liemeniu, be petnešėlių ir kitokie.

Pabrėžkite privalumus, paslėpkite trūkumus

Esate moteris, turinti didelę krūtinę, todėl gėdijatės tokių savo kūno formų? Nereikėtų, turėtumėte džiaugtis, kad esate apdovanota gamtos, nes didelė krūtinė dailiai atrodo, traukia vyrų akį. Žinoma, itin atviri maudymukai didelei krutinei nėra pats geriausias pasirinkimas, nes rizikuojate atrodyti vulgariai. Rinkitės viršutinę maudymosi kostiumėlio dalį, kuri pakankamai uždengtų Jūsų grožybes. Tokio pasirinkimo nesigailėsite, nes apsivilkusi bikinį jausitės patogiai, nereikės rūpintis, kad netyčia pasimatys tai, ko nenorite rodyti. Galbūt esate tokia moteris, kuri norėtų, kad krūtinė būtų šiek tiek didesnė? Jums puikiai tiks maudymukai pakeliantys krutine ir storesnio audinio, kad krūtinė  atrodytų didesnė. Manote, kad Jūsų pečiai nemoteriški, jie tokie platūs kaip vyro ar plaukikės? Atkreipkite dėmesį į bikinius V iškirpte. Jums labiau tiktų bikiniai, kurie yra užrišami per kaklą.

Pasirinkite tinkamą modelį

Kaip nesunkiai išsirinkti maudymosi kostiumėlio modelį? Tai padaryti paprasta, jei atsižvelgsite į savo figūros tipą. Moterų figūros yra skirstomos pagal tai, į kokią formą jos panašios. Galima teigti, kad bene dažniausiai įvardijamas toks kūno sudėjimo skirstymas: obuolys, kriaušė, apverstas trikampis, stačiakampis ir smėlio laikrodis. Jums pasisekė, jei priklausote pastarajam tipui, t. y. turite liauną liemenį, nemažą krūtinę, riestą užpakaliuką ir moteriškai apvalius klubus. Jūsų liemeniu žavisi ir vyrai, ir moterys. Dailiosios lyties atstovės Jums slapčia pavydi. Jūsų figūrą galima vadinti tobula, todėl Jums tinka įvairiausi maudymukai. Pabrėžkite savo įspūdingus kūno linkius. Nesate grakščių kojų ir stangrių sėdmenų savininkė? Nieko tokio, nes visos moterys gražios, jei apsirengia tinkamais drabužiais. Jums puikiai tiks maudymukai su sijoneliu, nes jie pridengia šiek tiek daugiau kūno nei paprastos kelnaitės. Manote, kad Jūsų kūno sudėjimas primena stačiakampį, nes turite nedidelę krūtinę, neryškų liemenį ir siaurus klubus? Jus turėtų sudominti maudymukai paaukstintu liemeniu, nes jie vizualiai paplatins klubus. Figūra dailiai žiūrėsis vilkint vientisą bikinį, kuris ties liemeniu iš šonų iškirptas. Bikinis paaukstintu juosmeniu tiks ir apversto trikampio figūrai. Domina maudymukai kriauses formos figurai? Proporciją sukursite tuo atveju, jei rinksitės margą viršutinę ir vienspalvę apatinę paplūdimio drabužėlio dalį. Jūsų figūra primena obuolį? Jums reikia maudymosi kostiumėlio, kuris vizualiai paaukstintu ir atrodytumėte lieknesnė.

Jei ieškote kažko išskirtinio

Manote, kad įprastose parduotuvėse siūlomas per menkas bikinių asortimentas? Tuomet maudymosi kostiumėlio ieškokite internete. Apstu elektroninių parduotuvių, kuriose rasite įvairiausių modelių, spalvų maudymosi aprangos. Nereikėtų apsiriboti vien tradiciniais pasiuvimais ir medžiagomis, dailiai ir išskirtinai atrodysite vilkėdama nertu drabužėliu. Virtualioje erdvėje siūlomi nerti maudimukai, o, jei neturite pinigų jiems įsigyti, tai paprašykite, kad šį drabužėlį Jums nunertų močiutė. Žinoma, ji gali nenorėti nunerti pernelyg atviro ir šiuolaikiško kostiumėlio, todėl tikėtina, kad teks nusivilti rezultatu. Ieškote rūbelio, kuris tiktų laukiantis mažylio? Internete siūlomi ir maudymukai nestukems, tikrai išsirinksite patinkantį. Galbūt norite, kad bikinis būtų išskirtinio modelio? Jei esate liekna, Jums tiks maudymukai paaukstintu liemeniu.

Apibendrinant galima pasakyti, kad virtualioje erdvėje parduodami įvairiausi maudymukai, todėl geriau pirkti elektroninėse parduotuvėse. Siūloma ir įdomesnių modelių, pavyzdžiui, maudymukai paaukstintu liemeniu.