El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Max Factor kosmetika paliks įspūdį net ir išrankiausiai moteriai

maxfactor kosmetikaMax Factor kosmetika – viena populiariausių ir žinomiausių kosmetikos gamintojų visame pasaulyje. Nuolat tobulinamos kosmetikos priemonių sudėties ir inovatyviausių technologijjų dėka, ši kosmetika pirmauja ne tik asmeninio naudojimo, bet ir profesionalaus makiažo sferose. Kodėl ši kosmetika tokia populiari? Max Factor stengiasi, kad jų kuriama kosmetika būtų patraukli kiekvienai moteriai. Ir kuo ji patraukia pirkėjo akį? Kiekviena Max Factor kosmetikos priemonės pakuotė atrodo išskirtinai kokybiškai. Laikydami rankoje stilingą ir kokybišką pakuotę tikimės, kad ir joje esantis produktas bus toks pat kokybiškas. Ir tai pasitvirtina, nes Max Factor kompanija nuolatos stengiasi gaminti pačią kokybiškiausią kosmetiką.

Ypač populiarūs Max Factor blakstienų tušai. Jie tiesiog dievinami viso pasaulio moterų. Ne paslaptis, kad geras tušas tai ne vien tik gerai pigmentuota blakstienų tušo spalva ar konsistencija. Geras rezultatas dažniausiai priklauso nuo tušo šepetėlio, o kiekvienos moters blakstienoms tinka skirtingi šepetėliai, todėl Max Factor siūlo ypač gausų blakstienų tušų pasirinkimą. Kiekviena moteris ras sau tinkantį tušą, nes pasirinkti galima iš riečiančių, ilginančių, suteikiančių apimtį, tankinančių ir t. t. Max Factor kosmetika unikali dar ir tuo, kad stengiasi kurti tokią kosmetiką, kuri išryškintų kiekvienos moters individualumą ir unikalumą. Ypač populiarus Max Factor tusas, kuris yra pritaikytas skirtingai akių spalvai. Kiekvienas blakstienų tušo atspalvis pritaikytas skirtingų spalvų akims. Tačiau norint pasiekti puikų rezultatą vien spalvos neužtenka, todėl Max Factor kosmetikos meistrai nuolat eksperimentuoja su blakstienų tušo šepetėliais, siekdami geriausio rezultato. Dideli blakstienų tušo šepetėliai su ilgais ir tankiais šereliais  puikiai tiks pasiekti dirbtinių blakstienų efektą. O trumpesnių ir retesnių blakstienų savininkėms puikiai tiks mažesni, smulkesni šepetėliai, kurie puikiai „sugauna“ net ir trumpiausias ir smulkiausias blakstienas.

max factor tusasTačiau norint susikurti tobulą makiažą, neužteks vien gero blakstienų tušo ir jau metų metus naudojamo makiažo pagrindo. Pats metas atnaujinti savo makiažo krepšelį! Prieš perkant naujas makiažo priemones reikia atsižvelgti ir į metų laiką. Svarbiausia pasirinkti tinkamos konsistencijos ir spalvos makiažo pagrindą bei skaistalus. Žiemą naudokite riebesnį pagrindą, vasarą – lengvesnį. Skaistalus taip pat patartina derinti prie odos spalvos. Žiemą užteks lengvų, persiko ir rožių atspalvio skaistalų, o vasarą ant įdegusios odos puikiai atrodys ryškus bronzantas. Dažnai pastebima klaida – netinkamas lūpų dažų atspalvis. Žinokite, kad jeigu Jūsų spalvinis tipas šaltas, tuomet naudokite šaltų atspalvių lūpų dažus. Puikiai tiks šalta rausva, avietinė, violetinė, šaltos balintos kavos spalvos. Šilto spalvinio tipo atstovės turėtų rinktis tik šilto atspalvio lūpų dažus (visas šiltas rožines, raudonas, oranžines spalvas). Max Factor kosmetika – kiekvienai moteriai. Nesvarbu ar Jus doina Max Factor tusas , pudra ar lūpų dažai. Kiekviena moteris ras sau labiausiai tinkantį produktą už prieinamą kainą.