Būstas,  Pirkiniai / Paslaugos

Medinių ir rąstinių namų paklausa

mediniai namaiRąstiniai sodo nameliai, mediniai namai ir rąstiniai namai, tai ko gero vieni iš paklausiausių būstų dabar, kai žmonės ieško vis inovatyvesnių ir ekonomiškesnių bei ekologiškesnių sprendimų ir būdų susikurti savo jaukų laimės lizdelį gamtos pašonėje, nes dabar pasistatyti namą sode tapo dar paprasčiau nei bet kada anksčiau ir nei bet kada pigiau! O ką jau kalbėti apie mūsų statomų namų kokybę, nes ja tikrai niekas negali varžytis su mūsų įmonės atliekamais darbais, kuriuos atlieka patyrę ir profesionalūs staliai bei meistrai, puikiai išmanantys ne tik savo darbą, tačiau ir naujausias bei moderniausias statymo iš medienos tendencijas, todėl jūsų namas bus pastatytas pasitelkiant šiuolaikines technologijas, pagal laiko patikrintą ir ilgaamžinškumu pasižymintį modelį.

 

Kam leisti milžiniškus pinigus įprastinėms namų statymo medžiagoms, kaip plytos ir taip toliau, jei galite pasirinkti alternatyviausią ir moderniausią būdą, kurį naudojo žmonės daugybę amžių ir naudoja dabar vėl, tai yra būtent mediena, kuri yra puikiai apdirbta ir gali išsaugoti šilumą ne ką prasčiau nei kad plytinis ar mūrinis namas. Viskas priklauso, kaip apdirbama mediena ir kokiomis priemonėmis yra impregnuojamos jūsų svajonių namelio sienos, kokius apšiltinimo sprendimus pasirenkate ir kitas modifikacijas pritaikote. Taip, tai yra jūsų pasirinkimo laisvė, nes visus mūsų internetiniame puslapyje matomus namus ir jų projektus galima drąsiai koreguoti, keisti ir taip pasiekti maksimalų unikalumą ir jūsų poreikių atitikimą. Taigi visi mūsų statomi mediniai namai bus pastatyti pagal jūsų pageidavimus, jūsų norimoje vietoje, ir viskas užtruks labai greitai, ypač, jei jau turite pasiruošę pamatus ire sate numatę tikslią vietą, kurioje norite, kad stovėtų jūsų namas. Toliau – viską palikite mums, mes padarysime viską už jus, o jei jūs pageidausite, namą dar ir nudažysime jūsų norimomis spalvomis, apdailinsime vidų ir išorę, įstatysime plastikinius ar medinius langus, o taip pat galime įdiegti ir papildomas modifikacijas, kurių aprašymus galite rasti mūsų el svetainėje, arba pasižiūrėti jau į mūsų atliktus darbus ir kažką prisitaikyti sau.

 

Mediniai sodo nameliai tokiomis geromis kainomis, kurių niekur nerasite kitur, tik pas mus, o ką jau kalbėti apie mūsų patirtį, kurios pasisėmėme ne tik Lietuvoje, tačiau ir skandinavijos šalyse, kuriose tokie rąstiniai namai yra labai populiarūs ir naudojami ne tik vasaros metu, tačiau žmonės juose gyvena ištisus metus, puikiausiai ir protingai apsišiltindami sienas ir kitus dalykus. Tad kam rinktis brangias medžiagas savo svajonių būstui, jei galite rinktis patikimą, ilgaamžį medinį būstą ir sutaupyti nežmoniškai didelius pinigus! Ką jau kalbėti apie tai, jei rąstus ar medieną turite patys – tokiu atveju jums tereikės susimokėti tik už pastatymą, projektą bei impregnavimą ir kitokį jūsų medžiagų apdirbimą ir paruošimą statybai! Susisiekite su mumis jau dabar ir išmėginkite naująjį visame pasaulyje vis labiau populiarėjantį būsų statybos būdą, juk teisingai yra sakoma, viskas kas geriausia, jau yra išrasta!

 

Rąstiniai sodo nameliai, mediniai namai ir rąstiniai namai tokiomis kainomis, kurių nė negalėjote įsivaizduoti, taip, mes tai darome taip nebrangiai, kad jūs už vieno įprastinio namo kainą galėtumėte pasistatyti net gi du medinius namus, o tai juk galėtų būti jūsų gyvenamas namas ir maloni jauki pirtelė šiltoms vasaros naktims ir šaltoms žiemos dienoms, kada norėsite atsipalaiduoti nuo visų darbų ir su draugais paminėti įvairias šventes ir šiaip gerai praleisti laiką!