El. Parduotuvės,  Kompiuteriai / internetas,  Pirkiniai / Paslaugos

Meizu Mx5 – dar greitesnis ir tobulesnis telefonas

Meizu MX5 geresnis, greitesnis, tobulesnis

Meizu prekinis ženklas nuolatos mus stebina įvairiausiais aukštos kokybės produktais už patogiausias kainas rinkoje. Šį kartą aptarsime itin vertą dėmesio, vieną naujausių būtent šio gamintojo produktų – Meizu MX5. Kaip ir M2 Note, šis produktas rinką išvydo šių (2015) metų birželį, tai yra 8 mėnesiais vėliau, nei jo pirmtakas M4. 8 mėnesiai – ne mažas laiko tarpas, todėl matomai gamintojai rado spragas, bei atliko kelis patobulinimus. Šiame straipsnyje aptarime, Meizu MX5 techniniai parametrai, bei palyginsime produktą su jo pirmtaku.

Meizu MX5 patobulinimai

Meizu Mx5Visų pirma – įrenginio dimensijos. Pirmesnis variantas pasižymėjo 144 x 75.2 x 8.9 mm parametrais. Meizu MX5 parametrai – 149.9 x 74.7 x 7.6 mm. Todėl, kaip matote naujesnis įrenginys šiek tiek didesnis, tačiau plonesnis net 1,2mm. Tuo tarpu M5 modelis, sveriantis 149g pasunkėjo dviem gramais. Atsižvelgiant į pagerintus techninius parametrus bei tai, jog įrenginys ilgesnis, papildomi du gramai diskomforto Jums tirai nepridės. Taipogi atsirado ir dviejų SIM kortelių funkcija, pagerinsianti kasdienybę ne vienam pirkėjui.

Geresnis Meizu MX5 procesorius

Ne ką mažesni patobulinimai atlikti ir pačiame įrenginio procesoriuje. Prieš tai buvę keturių branduolių 2.2 GHz Cortex-A17 ir keturių branduolių 1.7 GHz Cortex-A7 procesoriai buvo pakeisti vienu – galingesniu aštuonių branduolių Octa-core 2.2 GHz Cortex-A53. Jei to dar negana, naujasis Meizu MX5 turi ir vienu 1GB RAM‘ų daugiau – net 3GB. Visi šie parametrai – kone geriausia, ką gali pasiūlyti išmanieji telefonai, tačiau Meizu MX5 kaina vis tiek nėra tokia aukštam kaip konkurentų parduodamos produkcijos.

Meizu MX5 vaizdo technologija

Dar viena naujovė – AMOLED ekranas. OLED technologijos dėka maksimalus įrenginioekrano ryškumas – 350 cd/m², o 100% NTSC spalvų gama vaizdą padaro tik dar gyvesnį. Taip pat panaudota ir MiraVision technologija, pridedanti vaizdui skaidrumą. Lyginant su M4, ekranas tikrai gerokai patobulintas. 1080 x 1920 pikselių kartu su neprilygstamais techniniais parametrais suteiks Jums galimybę mėgautis pačiais naujausiais bei geriausiais video žaidimais iš Google Play virtualios parduotuvės. Taip pat neprašaus ir serialų bei filmų mėgėjai.

Taigi Meizu MX5 yra tikrai dėmesio vertas produktas. Apsvarsčius visas įrenginio galimybes, Meizu MX5 kaina tikrai neatrodys aukšta. Priešingai: Ji visiškai adekvati, todėl su šuo įrenginiu ne tik patenkinsite savo poreikius, bet tuo pat metu ir sutaupysite!