El. Parduotuvės

Mergvakaris, naktinukai ir burleskas

Šį rudenį išteka mano geriausia draugė, o aš atsakinga už jos mergvakarį. Su kitomis merginomis, kurios yra organizaciniame komitete, nutarėme, kad naktinukai  bus geriausia dovana. Tiesą sakant, ties šita vieta ir baigėsi mūsu sutarimas, nes ties visais kitais klausimais nuomonės išsiskyrė. Niekaip negalėjome nuspręsti dėl temos: viena siūlė „Pasakos“, kita – „Retro“, trečia – „Pavojingos merginos“… Niekaip negalėjome prieiti prie vieningos išvados, bet galų gale šiaip ne taip susitarėme, kad tema bus – burleskas. Apsidžiaugiau, nes pagalvojau, kad ir tie seksualus naktinukai, kur dovanosime, puikiai įsipaišys į bendrą nuotaiką.

Naktinukai
Naktinukai

Šventę rengti nusprendėme Julijos namuose, nes ji gyvena gražiame lofte naujamiestyje, kurį bus nesunku paversti įsivaizduojamu burlesko baru, kur seksualus apatiniai – vienintelis padavėjų apdaras, kur pastatytos kelios mini scenos su stulpais bei kitomis dekoracijomis. Kaip bebūtų keista, Julijos vyras pasiūlė nusisamdyti šokėją profesionalę, kuri ir mus, nevėkšlas, pamokytų gundymo meno (peniuarai ir aukštakulniai būtini!). Tiesa, jis nesakė, kad mes esame nevėkšlos. Čia šitą nutariau pati pridurti, nes mačiau savo kiek išgėrusias drauges besistaipančias ant aukštakulnių naktiniai klubuose Maljorkoje. Ta pati Julija mėgino suktis aplink stulpą. Viskas baigėsi išnarinta koja ir naktimi praleista priimamajame. Gal visgi turėti žmogų profesionalą mūsų vakarėlyje ir nebloga mintis. Tikėsimės, kad niekam nereikės į ligoninę važiuoti po mergvakario…

Dėl dekoracijų, tai irgi gana ilgai sukome galvą: kaip  namus puošti, kur viską įsigyti. Namuose nutarėme pakeisti visas lemputes iš paprastų į raudonas, kad mūsų dėvimi naktinukai ne tik atrodytų gražiai, bet ir seksualiai (kažkur skaičiau, kad raudona spalva yra seksualiausia. Aišku, tavo dėvimi medvilniniai naktinukai su aukštu kaklu ir ilgomis naktinėmis kelnėmis neatrodys seksualiai net prie raudono apšvietimo…). Taip pat nutarėme, kad aprangos stiliaus detalė bus ne tik naktinukai, bet ir kaukės. Na, kad visos jaustumėmes jaukiau ir laisviau. Juk būti kažkuo kitu kur kas paprasčiau, kai reikia suktiotis ant scenos ar „maudytis“ žmogaus dydžio martinio taurėje kaip kad Dita Van Teese.

Mano didžiausia baimė yra, kad vakaro nesugadintu kur kas vyresnė nuotakos sesuo. Jai pranešėme, kad seksualūs naktiniai būtina ir vienintelė priimtina apranga, tačiau žinant ją, ko nors daugiau, negu kad pizamos moterims (vyresnio amžiaus moterims), tikėtis neverta. Julija ragina nesijaudinti, nes, pasak jos, nėra nieko, ko kelios taurės vyno nepataisytų. Tikėkimės, kad jos teisybė.

Žodžiu, naktiniam vakarėliui lofte jau viskas kaip ir paruošta ir supirkta. Nuotaikai nupirkti rožinės spalvos naktinukai (taip, gal su kiek per didele iškirpte), aukštakluniai su blizgučiais. Net dabar darosi juokinga pagalvojus, kaip žaviai visos atrodysime! Tikėkimės, kad šventės niekas nesugadins ir nuotaka šio vakaro niekada nepamirš.