Pirkiniai / Paslaugos

Mergvakaris prie jūros: apranga – maudymukai

mergvakaris papludimyje su maudymukaisVisos mergos jau seniai laukėme, kol kuri nors sugalvos tuoktis, vien tam, kad mūsų krepšiuose atsidurtų nauji teminiai maudymukai, mūsų darbo grafikuose – laisvos dienos, o mūsų rankinėse – puikiausi kelionės bilietai. Mergvakaris prie jūros atrodo kažkas nepaprasto ir gero, ir tikrai norėtųsi, kad maudymosi kostiumelis, kurį padovanojome Agnei, visada jai primintų šią mūsų nuostabią kelionę.

Išvažiavome lyjant

Kaip taisyklė, Lietuvoje, kai susiruoši prie jūros, visada pradeda lyti. Lietus yra ne juokas, ir tam, kad būtų smagi kelionė, reikia mokėti apsisaugoti ir nuo jo. Čia vien tik maudymukai nepadės, reikės ir skėčio, ir striukės neperšlampančios su kapišonu. Tačiau kai taip norisi atostogauti, o ir kai kelionė jau iš anksto suplanuoti – nevažiuoti ten tiesiog negali. Turi tai padaryti, tai yra tavo dienos planas. Tad lietui merkiant kiaurai, pajudėjome prie juros. Tikėjomės, kad net ir per lietų mums tas sūrus vanduo atrodys patrauklus, o smėlis pajūrio sušildys akis, ir norėsis plaukti per bangas, vos tik oras šiek tiek atsileis. Man turbūt jau tūkstančius kartų teko keliauti prie jūros tada, kai būna blogas oras. Paprastai nuvažiavus jis toks ir būna arba dar pablogėja. O tą dieną, kai mes išvažiuojame, tada oras pasitaiso. Tačiau šį kartą Poseidonas ir visi kiti Palangos dievai matyt buvo palankesni, draugiškesni ir geresni. Lietus nustojo po kelių valandų. Prasidėjo šaunus ir gražus savaitgalis.

Teminė apranga

Aišku, reikia pasakyti, kad kiekvienos iš mūsų maudymukas buvo parinktas ne atsitiktinai. Visos turėjome po savo specialų vaidmenį, numatytą mergvakariui, todėl ir vientisi maudymukai, bikiniai, įvairių raštų ir spalvų aprangos paplūdimiui buvo sustyguotos. Iš viso mūsų buvo penkios. Kai ieškojome aprangos, buvo nesunku išsirinkti sau, tiko ir maudymukai pigiau. Tačiau galvojant apie nuotaką, kuri dar ir turi nemažą nėštumo pilvą, reikėjo mąstyti, kaip padaryti, kad vientisas maudymosi kostiumėlis jai tikrai tiktų. Sunkiausia aišku buvo tai, kad visa ši kelionė – staigmena. Mes tiesiog pagrobėme nuotaką ir su ja iškeliavome į šią kelionę. Tad ir ta kelionė tokia turėjo būti mūsų pačių suplanuota. Dėl to nenuostabu, jog ir su maudymukais buvo tokios problemos, ir nebuvo aišku, kokie pigus maudymukai tiktų mūsų nuotakai. Tačiau aišku, visų pirma, laikėmės tam tikro susitarimo. Nuotakos paplūdimio apranga buvo balta. Juk tai mergvakaris, turėjo būti išlaikoma simbolika. Be to, buvo parinktas jai labai gražusmaudymukas su kutais. Gal būtume darę kitaip, būtume ėję labiau tuo seksualiu keliu, bet kad nuotaka labai nėščia. Tada kažkaip nei šis, nei tas atrodo tos mergvakario gundančios žaidynės, kai seksualus maudymosi kostiumeliai aptempia būsimos mamytės pilvą. Pačios išsirinkome sau raudonos spalvos maudymukus. Bikinių nė vien neturėjome, buvome su vientisais. Bet tai ir amžius mūsų – visos jau virš 30, taigi ir ta figūra jau ne ta pati gražiausia ir geriausia, kokia galėtų būti.

Nuostabus savaitgalis

Ir žinoma, tas savaitgalis mums visoms bus pats geriausias visai vasarai, nors vasara dar tik prasideda. Tačiau, kai būna toks geras savaitgalis, tu jau žinai, kad per visą vasarą nieko kito tokio gero nenutiks. Kad čia jau yra geriausias vasaros prisiminimas. Iš tiesų, visai nesvarbu, į kokį kurortą tu važiuoji, į kokią vietą keliauji, jeigu savaitgalio metu būni su geriausiomis draugėmis. Draugystė yra visų linksmybių pagrindas.