Medicina / Sveikata

Mezoterapija padės atsikratyti celiulito

MezoterapijaAr jūs esate pasiruošusios skirti kuo daugiau pastangų ir investicijų tam, kad atsikratytumėte vis labiau ryškėjančio celiulito? Nors mezoterapija ir nėra vienas iš pigiausių metodų, tačiau būtent šis gydymo būdas yra vienas efektyviausių ir šiuo atveju, tai būtų puikiausias sprendimas, kurio jūs ieškote. Jau seniai nustatyta, kad tai yra laiko patikrintas ir efektyvus celiulito šalinimo būdas. Kodėl gi ši metodika yra tokia veiksminga, ir kodėl rekomenduojama pasirinkti mezoterapiją, sužinosite perskaitę šį straipsnį.

Iš tiesų, su celiulitu kovoja labai daug moterų ir vyrų. Žinoma, moterims ši problema kelia kur kas didesnį galvos skausmą, ir jos skiria daugiau dėmesio jo šalinimui. Deja, nemaža dalis moterų ilgainiui nuleidžia rankas, nes kartais nei kruopščiai sudarytas mitybos planas, nei reguliarios treniruotės nesuteikia norimo rezultato. Akivaizdu, kad celiulitas yra gana kebli problema, nes nėra jokio savaiminio ir natūralaus būdo, kuris galėtų užtikrinti jo pašalinimą. Tačiau laimei yra mezoterapija.

Kas tai yra?

Šis gydymo būdas atsirado 1952 m. Prancūzijoje. Tuo metu buvo plačiai kalbama apie tai, kad pastarasis metodas turi kur kas mažiau sąlyčio su žmogaus kūnu ir yra pigesnė alternatyva riebalų nusiurbimui arba dar kitaip vadinamai liposakcijai. Plačiai žinoma, kad mezoterapija yra gydymo metodas, kurio metu vaistai, vitaminai, cheminės medžiagos ir žolelės yra kartu sujungiamos į vieną formulę, kuri galiausiai sušvirkščiama į viduriniąją odos dalį (vadinamą mezoderma) tam, kad sunaikintų riebalus ir celiulitą.

Kaip veikia mezoterapija

Cheminių medžiagų ir natūralių ingredientų pagalba metaboliškai nusitaikoma į riebalus, pvz., į tuos, kurie yra celiulite, ir pagerinama cirkuliacija bei sustabdomas jungiamųjų audinių, kuriems pakenkė susikaupęs riebalų perteklius, irimas.

Celiulitas ir riebalai, kurie ištirpdomi, yra natūraliai pašalinami iš kūno. Mezoterapijos procedūra gali būti taikoma bet kurioje vietoje, kurioje yra celiulitas – šlaunų, klubų, sėdmenų, rankų ar pilvo srityse.

Procedūra taikoma ne tik celiulitui šalinti

Mezoterapijos procedūros iš pradžių nebuvo skirtos gydyti celiulitui. Tai medicininė procedūra, kuri turi labai platų panaudojimo spektrą. Ši terapija taip pat gali būti taikoma gydant įvairaus pobūdžio galvos skausmus, ligas ir netgi kosmetines problemas, tokias kaip randai, aknė, raukšlės ir strijos. Aukščiausios kokybės formulė, kuri naudojama švirkščiamame skystyje, yra sukurta taip, kad puikiai tiktų kiekvienam žmogui, medicininių ir kosmetinių problemų šalinimo srityje.

Taigi, kad ir su kokiomis problemomis susiduriate, pasikonsultuokite su šios srities specialistais, kurie, be jokios abejonės, pasiūlys jums geriausią problemos sprendimo būdą. O jei jau pabodo kovoti su celiulitu, mezoterapija jums užtikrins greitą šios problemos sprendimą.