Laisvalaikis / Pomėgiai

Miegamasis pagal FENG SHUI

Feng Shui filosofija teigia, kad miegamasi turi būti patogus, malonus ir kupinas teigiamos energijos. Kaip to pasiekti?

1. Tinkamas apšvietimas

Miegamajame naudokite skirtingo intensyvumo apšvietimą. Jei įmanoma, įsigykite jungiklį, kuriuo reguliuojamas apšvietimo ryškumas. Miegamajame idealiai tinka žvakių šviesa. Pirkdami žvakes, rinkitės tik pagamintas iš natūralių medžiagų.

2. Venkite vandens

Daiktus, kuriuose yra vandens motyvų, naudokite kambariuose, kur gyvenimo tempas yra greitesnis. Manoma, jog vanduo kenkia partnerystei, nes jis gesina ugnį. Jei miegamajame laikote akvariumą, nakčiai jį uždenkite.

3. Sumažinkite elektromagnetinius srautus

Iš miegamojo išneškite televizorių, kompiuterį bei radiją. Kartais miegą trikdo ir įprastas elektroninis laikrodis. Dėl šios priežasties tokį laikrodį reikia laikyti bent dviejų metrų atstumu nuo lovos arba įsigykite senamadišką mechaninį žadintuvą.

4. Jokių veidrodžių

Veidrodis, kuriame atsispindi lova ir joje gulintis žmogus, atneša nesėkmę. Veidrodis gali sukelti ir košmarus, taip pat daryti neigiamą poveikį depresijos kamuojamiems žmonėms. Jei nenorite išnešti veidrodžio iš kambario, galite jį nakčiai uždengti kaip ir akvariumą.

5. Naudokite raminančias spalvas

Feng Shui teigia, jog miegamojo aplinka turi teikti ramybę, tad dekoruokite miegamąjį ramiais, pasteliniais tonais. Baldai, sienos, kilimai, užuolaidos ir patalynė turi būti švelnių spalvų.

6. Kruopščiai rinkitės paveikslą, kuris kabės miegamajame

Paveikslai spinduliuoja stiprią energiją. Niekada virš galvos nekabinkite liūdnų ir negatyvias scenas vaizduojančių paveikslų. Tiesa sakant, miegamajame kabantys paveikslai veikia Jus miego metu ir taip daro įtaką Jūsų gyvenimui. Todėl miegamajame kabinami paveikslai turi būti teigiami ir veikti raminančiai.

7. Naktį visos miegamojo durys turi būti uždarytos

Nakčiai uždarykite visas į miegamąjį vedančias duris. Spintų duris taipogi užverkite.

8. Miegamasis turi būti nuolat vėdinamas

Miegamąjį būtina nuolat vėdinti, nes šviežias oras yra teigiamos energijos dalis. Miegamajame galite naudoti ir jonizatorių.

9. Miegamasi – vieta poilsiui

Darbui ir poilsiui turi būti skirti atskiri kambariai. Jei to negalite sau leisti, tada darbo kampą atskirkite nuo lovos širma arba pertvara.

10. Labai svarbu yra tai, kaip pastatysite lovą:

• Kiekvienoje lovos pusėje turi būti po naktinį staliuką.

• Priėjimas prie lovos turi būti laisvas iš abejų pusių.

• Trys lovos pusės būtinai turi būti atviros.

• Negerai miegoti, kai kojos nukreiptos į duris.

• Gulėdami lovoje turite matyti duris tam, kad kam nors įėjus į miegamąjį iš karto pajustumėte energijos pokyčius.

11. Lova turi būti patogi ir puikiai subalansuota

Lova turi būti pakankamai didelė, visada švari ir gerai vėdinama. Nepamirškite pasirūpinti, kad jūsų čiužiniai lovoms būtų kokybiški.