Medicina / Sveikata

Miegokite patogiai dviese

Kai gyvenant kartu sunku rasti kompromisą…

– Labas rytas. Ar gerai miegojai?

– Nelabai. Viską skauda. Ir nugaros apačią, ir kaklą. Aš beveik nemiegojau ir jaučiuosi apsnūdęs. O kaip tu?

– Tikrai? Aš išsimiegojau puikiai! Jaučiuosi pailsėjusi.

Ar jums toks pokalbis atrodo pažįstamas? Ar ir Jūs pradedate rytą pavargę ir apsnūdę, nes čiužinys spaudė šonus? Taip, gera lova dalintis dviese, bet visa romantika dingsta, jeigu vienam čiužinys atrodo per kietas, kitas – per minkštas. Jeigu vienam nepatogumai trukdo užmigti kelias naktis iš eilės, tai pykčiai beveik neišvengiami.

čiužiniai

Ar nebūtų puiku, jeigu galėtumėte miegoti ant to paties čiužinio, bet viena jo pusė būtų minkštesnė, o kita kietesnė?

IMemory Silver – tobulas sprendimas poroms, kurios nori suderinti miego poreikius

Praktiškiausias sprendimas tokioms poroms yra čiužinys, kurio kietumą gali reguliuoti abu ant jo miegantys žmonės.

Tai įmanoma, turint čiužinį iMemory Silver dvigulį čiužinį, kuris yra sudarytas iš 2 dvisluoksnių dalių (dviguliai čiužiniai, pradedant nuo 140×200 cm). Kiekviena dalis turi kietesnę ir minkštesnę pusę, taigi Jūs jas galite kaitalioti, kaip tik patinka. Tereikia atsegti užtrauktuką ir apversti savo miegamosios pusės pagrindą kietesne ar minkštesne dalimi į viršų:

  • Moterims paprastai labiau patinka minkštesnis paviršius, taigi jos gali savo pusėje viršuje palikti minkštesnę čiužinio dalį.
  • Vyrams dažniausiai labiau patinka kietesnis čiužinys. Tereikia pusėje, kurioje miega, palikti kietesnę dalį.

Jokios nepatogios pertvaros

Turbūt įsivaizduojate, kad tokio čiužinio viduryje yra didžiulis tarpas arba rėmas, kuris neleidžia lovoje laisvai voliotis. Netiesa! Per vidurį nėra kokio skyrimo, taigi gulėdami tikrai nejausite, kad čiužinį sudaro 2 dalys.

Miegodami ant iMemory Silver čiužinio atsibusite pailsėję. Kiekvienas iš jūsų. Kam kankintis vien tik dėl partnerio gerovės, jeigu abiem galima puikiai išsimiegoti!

Šaltinis: dormeo.lt