Kelionės / Turizmas,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Lietuvoje,  Pirkiniai / Paslaugos,  Renginių Organizavimas,  Užsienyje,  Verslas / Ekonomika,  Visuomenė

Mikroautobusų nuoma

Dabar nuolat tenka girdėti tokiu žodžius kaip kelionės, keliauti, atostogauti ir t.t. Tačiau mes gerai žinome daug keliavimo būdų: kelionės lėktuvu, lengvąją mašina, mikroautobusu, dviračiais. Neretai ilgai tenka sukti galvą keliaujantiems žmonės, kokį keliavimo būdą būtų geriausia pasirinkti. Nes norime savo atostogų metu patirti naujų įspūdžių, pamatyti nuostabių vaizdų, … Dažnai ilgai lauktas atostogas atiduodame į kelionių organizatorių ar įvairių, ne visada patikimų, turizmo agentūrų rankas, tačiau ne kiekvienas susimąsto, kad pačių organizuota kelionė tampa daug kartų nuostabesnė ir įsimintinesnė. Bet kai nėra nuosavo transporto, yra puiki galimybė pasinaudoti mikroautobusų nuoma.

Mikroautobusas – tai viena populiariausių ir patogiausių transporto priemonių kelionėms didesnei žmonių grupei. Tai yra ne tik pigu, patogu, tačiau ir įdomu, nes mikroautobusai yra 9 sėdimų vietų.

Mikroautobusų nuomos paslauga – sparčiai populiarėjanti Lietuvoje. Nes tai yra įdomus ir netradicinis būdas keliauti po Europą ar praleisti atostogas tyrinėjant iš arčiau. Asmeninės kelionės pranašumai prieš kelionę, naudojantis kelionių agentūrų paslaugomis, svarbiausi automobilio nuomos privalumai: ar Jums įdomiau iškeliauti į pažintinę kelionę suplanuotą kelionių agentūros, kur gausite vietą sausakimšame autobuse tarp kitų keliautojų, taip pat vaikščioti paskui didelę grupę žmonių į suplanuotus objektus, kurie gali būti Jums neįdomūs, ar tie, kurie sudomins, tikėtina, bus skirta per mažai laiko sužinoti, apžiūrėti, pasimėgauti.

Jaunimas mėgsta keliauti mikroautobusais, anot jų, tokia keliavimo forma viena iš smagiausių. Kelionės metu galima linksmai pašėlti draugų-bendrakeleivių būryje ir mikroautobusą išnaudoti, kaip savotišką vakarėlių plotą ant ratų. Tokia kelionės forma yra labai patogi, nes galima su savimi vežtis visus reikalingiausius daiktus. Taip pat, visiems keleiviams erdvu sėdėti, kas neleidžia neprailgti kelionėje ir nesukelia didelių nepatogumų. Dažniausiai tokia keliavimo forma naudojasi jaunimas keliaudami slidinėti į kalnus, ar organizuodami „Euro-trip‘us“, kad būtų aplankoma kuo daugiau valstybių. Nėra ko stebėtis, juk jaunimas nori kuo daugiau pamatyti, patirti ir išbandyti bei linksmai pramogauti.

Mikroautobusų nuomą mūsų tautiečiai renkasi todėl, kad suskaičiavus nuomos išlaidas keliauti iki atostogų tikslo kainuoja pigiau ir patogiau negu dviem automobiliais. O tai žymiai pigiau ir įdomiau nei važiuoti naudojantis kelionių agentūrų paslaugomis.

Mikroautobusą galima nuomotis įvairioms progoms: ne tik kelionėms ar atostogoms, bet ir gimtadieniams, ekskursijoms, bernvakariams ir mergvakariams, iškyloms ar net vestuvėms. Mikroautobuso nuomos kaina priklauso nuo laikotarpio, kuriam norite išsinuomoti mašiną, bei papildomų įrengimų (navigacija, stogo bagažinė, priekaba, …) nuomos kainos. Ilgesniam laikui nuomojanti mikroautobusą gausite didesnę nuolaidą.

Šiek tiek apie pačią transporto priemonę – naujasis Opel Vivaro traukia ne tik akį, daro įspūdį ir diktuoja naujas tendencijas, bet ir dinamiška, tvirta išvaizda bei gerai apgalvota funkcionali įranga – tai akivaizdūs jo galimybių ir praktiškumo įrodymas. Opel Vivaro mikroautobusas – devynis žmones talpinantis mikroautobusas, kurieme puikiai dera komfortas ir saugumas. Konsolėje esanti patogi pavarų perjungimo svirtis, reguliuojama vairo kolonėlė, oro kondicionierius – visa tai tam, kad būtų užtikrinta komfortiška kelionė. Didelis dėmesys skirtas saugumui – ABS, oro pagalvės, parktronikas, antipraslydimo sistema. Moderniomis kėbulo formų linijomis Opel Vivaro išsiskiria iš minios. Mikroautobuso išgaubtas stogas skirtas keleivių patogumui: paprasta įlipti/išlipti iš automobilio, vidus maloniai nuteikia erdvumo pojūčiams. Mikroautobuse įmontuotas modernaus „Common Rail“ dyzelinis variklis, kuris pasižymi dideliu sukimo momentu prie mažų apsukų bei 6 pavarų greičių dėžės šis automobilis yra nepaprastai ekonomiškas – vidutinės kuro sąnaudos – tik 8 l/100 km.

Taigi, jei planuojate savo kelionę ir neturite rekomenduojame rinktis mikroautobusų nuomą.

www.ManoBusas.lt