Įvairenybės

Mini paskola internetu

Misija „Kreditas“

Mini paskola internetu
Mini paskola internetu

Su pinigų trūkumu susiduria dažnas iš mūsų. Kartais pritrūksta vos kelių litų, o kartais — ir žymiai didesnės pinigų sumos. Pastaruoju atveju galima kreiptis į interneto kredito įmones, kad būtų suteikta mini paskola internetu. Tokia paslauga leis greitai išsisukti iš keblios finansinės padėties. Tačiau kredito įmonių yra išties nemažai. Daugeliui kyla klausimas, kaip išsirinkti tinkamiausią, patikimiausią finansinės paslaugos teikėją. Į šį klausimą atsakyti galima taikant keletą paprastų atrankos kriterijų.

Kas yra mini paskola internetu ir kuo ji skiriasi nuo kitų kredito rūšių? Tokia paskola — tai nedidelis kreditas, paprastai siekiantis nuo šimto iki kelių tūkstančių litų. Tokią finansinę pasaugą internetu teikia įvairios verslo įmonės. Ko gero, didžiausi šios paslaugos privalumai yra greitis ir patogumas. Norint galuti tokį kreditą, pirmiausia reikia turėti interneto prieigą. Internetas jau seniai nebėra stebuklas, tad paraišką internetu užpildyti galima tiek namuose, tiek bibliotekoje ar kur kitur. Be to, tai atlikti galima bet kuriuo paros metu. Paraiškos paprastai taip pat peržiūrimos greitai, nes tokių kompanijų darbo laikas ilgesnis, dalis jų dirba ir savaitgaliais, šventinėmis dienomis.

Siekiant išsirinkti geriausią paskolų teikėją, visų pirma, žinoma, derėtų išsiaiškinti, kokio tiksliai dydžio suma yra reikalinga. Ji gali būti sudaryta iš kelių dalių. Pavyzdžiui, jei planuojama kelionė, tai paskola gali būti reikalinga ne vien transporto bilietams, bet ir apgyvendinimui, gido paslaugoms, įėjimui į įvairius muziejus, maitinimui ir panašiai. Arba, jei reikalingas kompiuterio remontas, tai papildomų pinigų gali prireikti ne vien pačiam taisymui, bet ir meistro iškvietimui ar kompiuterio nuvežimui į taisyklą. Kai žinoma, kokios pinigų sumos trūksta, derėtų pasidomėti skirtingų mini kredito įmonių pasiūlymais. Reikėtų atrinkti tas, kurios gali suteikti reikiamo dydžio paskolą.

Antras kriterijus yra palūkanų dydis. Vienos kredito įmonės gali taikyti didesnius, kitos — mažesnius procentus skolinamai sumai. Tai priklauso ir nuo laiko, per kurį suteikiama paskola. Pavyzdžiui, jei mini kreditas internetu suteikiamas per keletą dienų, palūkanos gali būti mažesnės, nei tuo atveju, kai pinigai klientą pasiekia per, pavyzdžiui, pusvalandį. Trečiasis kriterijus yra įmonių klientams keliami reikalavimai. Žinoma, dalis jų yra bendri daugeliui įmonių. Pavyzdžiui, mini kredito gali siekti Lietuvos Respublikos piliečiai, nuolat gyvenantys šioje šalyje. Pinigai pervedami į kurio nors Lietuvos banko sąskaitą. Be abejo, ši paslauga teikiama pilnamečiams (kartais — ir vyresniems, 21 metų sulaukusiems asmenims). Tačiau reikėtų pasidomėti, ar reikiama mini paskola internetu suteikiama, pavyzdžiui, nedirbantiesiems, studentams. Taip pat sprendimą gali lemti ir tai, ar kredito įmonė pageidauja kokio nors užstato, laiduotojo.

Patartina atkreipti dėmesį ir į paskolos grąžinimo terminą. Laikotarpis, per kurį turėtų būti grąžinta mini paskola internetu, labiausiai priklauso nuo kredito dydžio. Tai gali būti ir kelios dienos, ir mėnuo. Taip pat reikėtų pasidomėti ir kitais su paskolos grąžinimu susijusiais dalykais. Pavyzdžiui, ar galima grąžinti sumą anksčiau termino pabaigos, dalimis arba visą iš karto. Taip pat — ar mini paskola internetu gali būti grąžinta kito asmens, ar, vėluojant grąžinti sumą, prie jos pridedami delspinigiai.

Nedidelis kreditas gali suteikti saugumo jausmą, užtikrinti patikimą iškilusios problemos sprendimo būdą. Mini paskola internetu gali pagelbėti, kai trūksta nedidelės sumos neplanuotam remontui ar gydymui, atostogoms ar naujam pirkiniui. Be abejo, geras sąlygas siūlanti įmonė gali sulaukti nuolatinių patikimų klientų. Įmonės nuolat derinasi prie klientų poreikių, todėl šie kriterijai lemia ir kredito tiekėjų paslaugų kokybę, paklausą.