El. Parduotuvės,  Pirkiniai / Paslaugos

Mitai apie drabužių pirkimą internetu

drabuziai internetuPlanuojate įsigyti drabužius iš elektroninių parduotuvių, tačiau esate prisiklausę visokiausių gandų? Kalbomis tikėti nereikėtų – pirkimas internetu šiuo metu yra bene geriausias pasirinkimas, nes būtent šiuo būdu galima sutaupyti nemažas pinigų sumas, kurias išleidžiate reguliariam garderobo atnaujinimui. Yra žmonių, kurie tiesiog net ir nepirkę internetu, kalba, jog toks įsigijimas yra gana nuostolingas, tačiau jeigu patys išbandytumėte elektroninių parduotuvių privalumus įsitikintumėte, kad viskas yra priešingai. Tai galioja tiek rūbų, tiek ir kitų prekių įsigijimui, todėl galime apžvelgti dažniausiai girdimus gandus, ir aišku – juos paneigti.

Kalbama, kad internetu parduodami drabužiai yra labai nekokybiški, bet situacija yra visai kitokia – internetu jūs galite įsigyti kur kas kokybiškesnius drabužius nei paprastose parduotuvėse. Trumpai tariant, šis gandas tikrai yra nepagrįstas – internetu yra prekiaujama tiek įprastais, tiek ir garsių prekės ženklų drabužiais, kurie būna labai kokybiški ir šiuolaikiški. Kas liečia moteriškus drabužius, būtina žinoti, kad juos dailiosios lyties atstovės gali įsigyti už itin mažą kainą ir kokybe tikrai galės nesiskųsti. Internetu įvairios suknelės yra parduodamos geriausios kokybės, nes reikėtų suprasti, kad moterys sudaro didelę dalį pirkėjų auditorijos, todėl joms įsiūlyti nekokybiškus drabužius būtų gana nuostolinga – jų atsiliepimų dėka pardavėjai gali prarasti didelę dalį pirkėjų, o kad taip nenutiktų, visi prekybininkai stengiasi siūlyti kuo geresnės kokybės rūbus.

Aukštos kainos yra vienas pagrindinių mitų. Būtina suprasti, kad paprastos parduotuvės yra labiausiai rizikuojančios savo veikla – joms tenka mokėti nuomos mokesčius už patalpas, reikia mokėti atlyginimus ne vienam konsultantui/pardavėjui ir t.t. Būtent todėl paprastose parduotuvėse vyrauja didžiuliai rūbų antkainiai. Kas liečia el. parduotuves – joms to daryti nėra būtina, nes automatizuotos sistemos leidžia patirti labai mažai išlaidų, o pardavėjų/konsultantų čia apskirtai būna vos vienas skitas arba visai jų nėra. Būtent todėl jiems nereikia uždėti atitinkamų drabužių antkainio, jog pavyktų iš gauto pelno išsilaikyti – išlaidos ir taip yra mažos.

Mažas asortimentas neleidžia įsigyti kažką išskirtinio – taip teigia visiškai nesusidūrę su el. prekyba. Internete prekių asortimentas yra bene didžiausias, nes čia el. parduotuvių yra tiek daug, kad net sunku išsirinkti  pardavėją.

Jeigu domitės suknelių ar kitų drabužių įsigijimu, tai daugiau informacijos rasite čia.