Pirkiniai / Paslaugos

Kokie mobilieji telefonai jus domina labiausiai

mobilieji telefonai
mobilieji telefonai

Labai dažnai mobilieji telefonai tampa mūsų tarsi antruoju geriausiu draugu, mes niekur negalime be jų eiti, esame visada kartu, ir tuo visai patenkinti. Taigi, šiandien norisi pasakyti, kad nors galbūt ir ne visada mobilieji telefonai internetu būna prieinami kiekvienam, tačiau pasitaupius arba išsirinkus tinkamiausią planą, galima tikrai turėti tai, ko tu nori. Šiandien klausiame paprasto dalyko: kokie mobilieji telefonai jus iš tiesų labiausiai domina.

Jurga iš Marijampolės

Labai vertinu kokybės ir kiekybės santykį, todėl man tikrai patinka tada, kai  už gerą kainą randu ir puikų pasiūlymą. Šiaip su daiktais elgiuosi gana atsakingai, jie patys nė iš šio, nė iš to tikrai nelūžta, jeigu kažkas genda, tai tik todėl, kad pati kažko neprižiūriu. Tačiau prižiūrėti aš visada stengiuosi viską taip, kaip ir pridera. Taigi, mobilieji telefonai manau turi turėti savo pagrindines funkcijas. Gerai, jeigu būtų didesnė talpa, tada galėčiau įsirašyti muzikos, jeigu būtų foto aparatas, o kur dar tokie dalykai, kaip interneto naršyklė ir pan. Man asmeniškai atrodo, kad mobilieji telefonai internetu taip pat turi turėti ir estetinę funkciją, ir būti labai gražūs.

Eglė iš Kauno

Esu gal truputį pamaiva, bet džiaugiuosi, kai mobilieji telefonai yra išmanieji, ir turi tas visas linksmas funkcijas, kurių kartais neturi net patys kompiuteriai. Manau, tai labai svarbi kokybės dalis, ir kokybės, ir kiekybės. Be to, mėgstu turėti daug įvairių skirtingų viršelių, ir įdėklų, juos paskui išsirenku tiesiog pagal savo nuotaiką. Kiekvienas žmogus turi savo skonio reikalą, ir tai – visiškai normalus dalykas.

Renata iš Klaipėdos

Man mobilieji telefonai geriau kai yra kuo paprastesni. MĖgstu tokius tikrai mobilius, tai yra, kompaktiškus ir mažus telefonus. Argi tai telefonas, kai jis didesnis už knygą, ir turi jam vos ne atskirą rankinę pirkti? Žinoma, kad ne. Taigi, noriu pasakyti, kad viskas visada yra kiekvienam žmogui pagal poreikius, tačiau aš pati asmeniškai labiausiai vertinu, kai tie poreikiai ir nesiskiria nuo galimybių, dėl to tarkime tokie mobilieji telefonai issimoketinai būna maži. Man nebūtina daug žaidimų, daug atminties,

Simas iš Vilniaus

Jau seniai visiems sakiau, kad mobilieji telefonai kaina turi būti protingi. Ir kiekvienas žmogus turi žinoti, ko jis nori. Tik tada gali kažką pirkti, kas tau patinka, jeigu tu gerai žinai, ko nori. Tarkime, aš žinau: man nereikia išvis jokių daugiau papildomų funkcijų kaip žadintuvas, skambinimas ir dar žinučių rašymas, laikrodis. Visiems kitiems poreikiams man tikrai nereikalingi mobilieji telefonai, akcija net jeigu ir didžiausia. Esu turėjęs ir išmanų, bet tai tik privedė prie nervingumo – bandydavau kažką su juo tikrai neva išmanaus nu veikti, ir nieko nesigaudavo. Taip kad sakiau ir sakysiu, kad pirmiausiai ir labiausiai kiekvienas turime žiūrėti savų poreikių. Tik jie gali būti pirmoje eilėje.

Giedrė iš Vilniaus

Pas kutiniu metu man labai parūpo mobilieji telefonai, akcijos.  Dažnai galvoju apie tai, kad visai norėčiau įsigyti pagaliau tikrai įdomų, brangų ir gerą telefoną. Matote, iki šiol visada turėdavau labai paprastą, sakydama visiems, kad man nerūpi išmanūs ir daug funkcijų turintys mobilieji telefonai internete. Bet neseniai, kai mano visiškai paprastas sugedo, pagalvojau, ką aš gal kokia atsiskyrėlė, kad negaliu tiesiog nusipirkti tikrai gero telefono, ir mėgautis puikiu komfortu.