Pirkiniai / Paslaugos

Mobilių telefonų reitingai – geriausias mobilus telefonas

Gatvėje matau du paauglius. Šie įnirtingai ginčijasi. Galvodamas, kad tuoj kils peštynės, artėju link jų, tuo atveju, jei šie sumanytų peštis. Išgirstu tai, ko net nesitikėjau. Tie du vaikinai, nesipyko dėl merginų, bet pagrindinė jų pokalbio tema buvo mobilūs telefonai. Būtų juokinga, jei nebūtų graudu. Mobilių telefonų bumas pasiekė ir Lietuvą.

Padėtį dar labiau komplikavo pažangios technologijos. Šiandieninis telefonas skirtas ne tik pokalbiams, bei trumposioms žinutėms. Šiandieninis telefonas atstoja net kompiuterį, todėl ne veltui juos imta vadinti išmaniaisiais telefonais. Paprastam šiandienos žmogeliui sunku susigaudyti mobiliųjų telefonų pasiūlos jūroje. Į pagalbą jiems skuba profesionalų patarimai.

Prieš tęsiant toliau, sutarkim, kad toks terminas „geriausi telefonai” neegzistuoja. Žmonės nuo senų senovės siekė to, kas nepasiekiama, bet tenka pripažinti, tai ir buvo žmonijos progreso variklis. Jei nebūtų žmonių, tikėjusių vizijomis, šiuo metu tokio termino telefonas ar kompiuteris tikrai nebūtų, netgi mano straipsnio neskaitytumėte, o ir aš neturėčiau su kuo rašyti. Geriausio telefono negali būti, gali būti tik geresnis telefonas lyginant su kitu telefonu.

Paprastai, praktikoje pasitaiko, jei vienas modelis turi itin patogų dizainą, tai kitas telefonas turės prastą dizainą, bet ypač maloniai nustebins savo vidiniais parametrais, kad to išvengti, geriausia būtų pasinaudoti svetainėmis, kurios atlieka telefonų reitingavimus. Mobilių telefonų reitingai pateikiami vos ne kiekviename, mobiliųjų telefonų puslapyje. Ten ne tik pateikiamas to puslapio apžvalgininkų vertinimo kriterijus, bet ir paprastų žmonių atsiliepimai, kurie dažnai būna geresni, kadangi atsiranda didelis skaičius apžvalginių šaltinių.

Potencialus pirkėjas, užsukęs į mobiliųjų telefonų apžvalginį puslapį pamato skiltį „telefonų įvertinimai”, ten sutelkti kelių šimtų žmonių atsiliepimai, kurie paprastam žmogui leis susigaudyti ar tas telefonas vertas jo taip sunkiai uždirbtų pinigų. Ten taip pat galima rasti palyginimų lentelę, kurioje aiškiai suformuluoti pagrindiniai mobiliojo telefono pranašumai, bei trūkumai.

Su šia trumpute, bet naudinga informaciją norime jums palinkėti geros telefoninės medžioklės. Tikime, kad tinkamai apžiūrėję telefonų modelius sau rasite priimtiną variantą. Sena patarlė byloja, „kas ieško, tas randa”.