Pirkiniai / Paslaugos

Mobilūs stendai Jūsų verslui suteikia galimybę augti.

Dabar labiau nei bet kada reikia būti matomais!
Atminkite, 83% visų prisistatymų yra vizualūs.


Mes vertiname klientų norus, todėl esame linkę įsiklausyti į jų poreikius ir suteikti praktinių patarimų apie tai, kaip suprojektuoti ir įgyvendinti kilnojamų parodų reklamos stendus, kurie leistų augti ir skatintų verslą. Mes projektuojame ir gaminame visą stendą nuo idėjos iki surinkimo ir visada garantuojame jo kokybę ir greitą pristatymą. Mums taip pat malonu bendradarbiauti grafinio dizaino srityje ir pasiūlyti reklaminį apipavidalinimą. Mes norime sukurti kilnojamo stendo dizainą pagal kiekvieno poreikius ir galimybes.
Pristatome pirmąją pasaulyje visiškai lanksčią parodų sistemą!

ISOframe-Wave_low

Tai ISOframe Wave

1 stendas + 1 žmogus = plačios galimybes!

Tai yra visiškai nauja ir novatoriška parodų sistema, kuri yra lanksti ir gali būti formuojama pagal poreikį taip, kad tilptų bet kokio dydžio parodų plote, yra pritaikoma bet kokiai erdvei ir gali būti naudojama atskirai, dalimis. Ją paprasta be įrankių surinkti (vienas asmuo gali surinkti per 15 minučių).
Plastiškas ISOframe stendas formuojasi tarsi banga.

„Mobildisplay” įmonė Budapešte sukūrė šį labai patrauklų stendą iš 9-dalių ISOframe Wave Maxi rinkinio. „Beauty Forum” Vengrija 2012.

Mes specializuojamės projektuojant ir gaminant aukštos kokybės ekspozicijų stendus verslo ir reklamos parodoms. Įvairių dydžių stendai su šviestuvais yra lengvai transportuojami ir sukuria įspūdingas vizualias lenktas sienas, kurių fone įgyvendinama reklaminė kampanija. Visi šie nešiojamieji stendai puikiai tinka foto plakatų veiksmingam eksponavimui, suteikia daug galimybių posėdžių ir verslo renginių įrengimui. Lietuvos įmonės jau pasirinko ISOframe sistemą, atsiliepimus apie įrangą skaitykite  Plačiau>>>

Šie stendai puikiai dera biuruose ar įmonių reprezentacinėse patalpose, laikotarpyje tarp parodų, nes tai idealus būdas nuolatos skatinti ir reklamuoti savo prekės ženklą ir sustiprinti marketingo misiją. Mūsų misija yra padėti verslui sukurti pridėtinę vertę kokybiškomis kilnojamų parodų sistemomis ir stendais, teikiant profesionalią, ekonomiškai efektyvią reklamą. Mes specializuojamės aukštos kokybės parodų įrangos prekyboje projektavime ir gamyboje. Siūlome: PopUp parodų stendus, aliuminio rėmų stendus, reklamos stovus, ištraukiamus stendus, vitrinų arba lentynų elementus, rėmus bei lauko stendus ir vėliavas. Naujausia – visiškai lanksti ISOframe Wave parodų sistema, reklamos bokštai, profesinių degustacijų ir demonstraciniai staleliai, idealiai tinka visoms Jūsų reklamos parodoms, konferencijoms, verslo susitikimams, viešbučiams, muziejams, prekybos centrų akcijoms, rinkodaros kampanijoms, įvairiems renginiams ir festivaliams.
Galimi įvairių dydžių ir formų stendai.


Sistema tinka ir reklaminėms sienelėms ir parodų saloms formuoti.
Kurį ISOframe modelį pasirinkti? ► Wave ► Compact ► Exhibit

Rinktis galima ISOframe Wave – lankstumą ir paprastumą, ISOframe Exhibit – universalumą ir dydį, ISOframe Compact – dizainą ir stabilumą, arba visų trijų rinkinių jungimą į vieną stendą. Pasidalinkite savo svajonėmis apie būsimą stendą ir mes patarsime kaip jas įgyvendinti. Apsilankykite galerijoje>>>