Automobiliai / Motociklai

Moderniausia vairavimo mokykla Kaune

vairavimo mokykla kauneNesuklysime teigdami, kad vairavimo kursai yra populiariausi Lietuvoje, tad ir mokyklų, mokančių vairuoti, mūsų šalyse yra per kelis šimtus. Dauguma tokių įstaigų moko A ir B kategorijų vairuotojus, tačiau viena kita mokykla ruošia ir specialistus, vairuosiančius stambių gabaritų transporto priemones – sunkvežimius, vilkikus, autobusus ir kt. šie kursai yra gerokai brangesni, nei įprasti A ir B kategorijos, kadangi pats mokymo procesas sudėtingesnis ir reikalaujantis ypač kvalifikuotų specialistų.V. Žukauso vairavimo mokykla Kaune taip pat rengia būsimus automobilių ir motociklų vairuotojus. Kursai čia organizuojami kas savaitę – taip žmogus, nusprendęs išmokti vairuoti, gali nedelsdamas registruotis į kursus.

Jau pirmąjį kartą atvykusiems į vairavimo teorijos pamokas, vairavimo mokyklos Kaune suteikia galimybę gauti sveikatos pažymą, įrodančią, kad galite vairuoti. Šiuo atveju nereikės vykti į polikliniką – viskas sutvarkoma vietoje. Teorinių paskaitų metu išklausysite ir privalomąjį pirmosios pagalbos kursą, mokantį adekvačiai reaguoti į stresines situacijas, daryti dirbtinį kvėpavimą, padėti sužeistiesiems. Po to maždaug 4 savaites mokysitės vairavimo teorijos. V. Žukausko vairavimo mokykla Kaune paskaitų metu naudojasi modernia multimedija: rodomos skaidrės, filmukai, išsamiai nagrinėjamos vairavimo situacijos. Tie, kurie neturi galimybės atvykti į paskaitas, gali mokytis savarankiškai: jiems skirta Moodle nuotolinio mokymosi sistema bei nemokami KET testai, sprendžiami tiesiai iš namų ar darbo vietos.

Vairavimo kursai Kaune ir kituose Lietuvos miestuose paprastai trunka apie 8-10 savaičių: į šį laiką teorijos mokymasis, praktinio vairavimo pamokos, egzaminai. Kartais neužtenka 26 akademinių valandų teorinio vairavimo pamokų, tad V. Žukausko vairavimo mokykla Kaune suteikia galimybę vos už 70 Lt įsigyti ir 2 val. trukmės papildomą pamoką. Kursai šioje vairavimo mokykloje – vieni pigiausių, jų kaina siekia tik 850 Lt. Neturintieji vairavimo įgūdžių pirmiausia gali išbandyti specialų treniruoklį, kuriame sumontuotas vairas, pedalai ir kita įranga, atitinkanti tikro automobilio valdymo parametrus. Esame tikri, kad pirmą kartą sėdus už tikro automobilio vairo, jau žinosite, ko galima laukti ir būsite bent kiek susipažinę su automobilio valdymo ypatybėmis. Na o po keliolikos vairavimo pamokų su patyrusiais instruktoriais jau būsite pasiruošę laikyti tikrą vairavimo egzaminą „Regitroje“.