Pirkiniai / Paslaugos

Moderniausios kepsninės, šašlykinės ir rūkyklos

Artėjant vasaros sezonui, populiariausiųjų pramoninių prekių sąraše atsiranda įvairūs iškylų reikmenys, pavyzdžiui, palapinės, miegmaišiai, miegmaišių kilimėliai, skėčiai nuo saulės, kuprinės, kepuraitės ir panašiai. Ne ką mažiau populiarios tampa ir prekės, be kurių maisto ruošimas gamtoje tiesiog neįsivaizduojamas. Tai šašlykinės, kepsninės, iešmai, iešmeliai, grotelės, uždegimo skysčiai, netgi malkos ir anglys. Nuvykus iškylauti į sodus, sodybas, prie upių ar ežerų anaiptol nesinori sugaišti laiko gaminant. Todėl čia pat, ant greit sukurto lauželio galima išsikepti šašlykų, kepsnelių, vėrinukų ir kitų gardumynų.  Tačiau kokią šašlykinę ir kepsninę pasirinkti? Jei žinote, kad per vasarą kepsnius ar šašlykus ant grotelių kepsite tik kartą ar kelis kartus, tai daug investuoti gal ir neverta.

Taupiesiems prekybos centrai siūlo netgi ir vienkartines kepsnines – iškepus kepsnius, nereikės kepsninės valyti, ruošti kitam kartui ir taip toliau. Ir būsite sutaupęs, nes tokios kepsninės kainuoja nuo kelių iki keliolikos litų. Jei nemažai keliaujate, galite pasirinkti surenkamą šašlykinę. Ji susilanksto, tad lengvai tilps automobilio bagažinėje ir neužims daug vietos. Šios šašlykinės jau brangesnės, pagamintos iš kokybiško metalo, kaina gali svyruoti nuo 50 iki 150 litų ir daugiau. Žinoma, jas galima naudoti ir namuose – kai reikia, šašlykinę surenkate, o nenaudojamas daiktas padedamas sandėliuko ar garažo kampe. Jei šašlykai kepami dažnai ir dideliais kiekiais, čia jau prireiks didelių šašlykinių, kurios yra tvirtos, didžiulės, nemobilios, taigi naudojamos tik vienoje vietoje. Kitaip tariant, viskas priklauso nuo jūsų poreikių, nes pasirinkimas prekybos centruose yra išties platus.

Mėgstantiems žvejoti, dažnai turintiems mėsos ar žvėrienos pravers ir rūkyklos. Šiuolaikiniai prekybos centrai gali pasiūlyti universalių rūkyklų-šašlykinių-kepsninių viename, kurios pridedant ir nuimant tam tikras dalis keičia savo paskirtį. Tokie daugiafunkciniai gaminiai pravers mėgstantiems rūkytus bei ant grotelių keptus gaminius, tačiau nenorintiems iš karto pirkti kelių pirkinių. Žinoma, galima įsirengti ir atskiras rūkyklas, tačiau tai pareikalaus kur kas didesnių investicijų ir daugiau laiko. Jie gaminami iš tvirto metalo, padengiami karščiui atspariais dažais, taigi rūkymo procesas bus išties paprastas ir sklandus. Rūkyklose paprastai įtaisomi kabliukai, grotelės ir kiti priedai, palengvinantys rūkinimo procesą. Be to svarbu, kad rūkyklos, tiek įrengtos žmonių, tiek įsigytos prekybos centruose, būtų patvarios ir atitiktų visus saugumo standartus ir reikalavimus. Vėliau teks tik tinkamai išrūkyti produktus ir mėgautis nepakartojamais karšto ar šalto rūkymo produktų skoniais.