Paskolos

Mogo.lt – paskola už automobilį

Mogo paskolaMogo – tai paskolas su užstatu teikianti bendrovė, kuri gali pasiūlyti net iki 90% Jūsų automobilio vertės siekiančias paskolas. Tai ypač aktualu tiems, kurie turi pakankamai brangų, bankui ar kitai bendrovei neįkeistą automobilį ir nori įsigyti vertingą daiktą, pavyzdžiui garažą ar sodo sklypą, tačiau neturi tam pakankamai santaupų.

Taip pat, Mogo gali pasiūlyti ir įsigyti automobilį, jei savojo dar neturite ar jis Jūsų netenkina (yra per senas, nuolatos genda ar pateko į eismo įvykį). Tai daugiau ne paskola, o išperkamoji automobilio nuoma, tad liaudiškai tariant, Mogo suteikia galimybę įsigyti automobilį lizingu, finansuojant net iki 90%, visai kaip įkeičiant savo turimą transporto priemonę.

Bijantiems, kad įkeitus savo turimą transporto priemone nebebus galima ja naudotis skubame pranešti, kad tai tik gandai. Nepaisant to, kad Jūsų automobilis perregistruojamas Mogo vardu, Jūs galite drąsiai juo naudotis kaip naudojotės iki šiol, tačiau Jūs prarandate teisę į jo pardavimą ar kitus panašaus pobūdžio veiksmus, kurie sutrukdytų esant būtinybei Mogo jį panaudoti kaip Jūsų garantą paskolos grąžinimui. Tačiau jei dar negrąžinus paskolos Jums atsiras poreikis automobilį parduoti Jūs, su Mogo leidimu, galėsite tai padaryti, tačiau iš karto turėsite grąžinti likusią paskolos dalį.

Jei Jūsų automobilis vertingesnis nei 17500 litų, Mogo paprašys (jei dar nesate to padarę) apdrausti automobilį Kasko draudimu. Tai naudinga ir Jums, kadangi jei automobilis bus pavogtas ar nepataisomai sugadintas, Jūs galėsite grąžinti paskolą ar įsigyti kitą automobilį, priešingu atveju Jūs liktumėte ne tik be automobilio, bet ir su paskolos našta.

Skolintis iš Mogo labai naudinga tuomet, kai turite vertingą transporto priemonę ir pritrūkstate pinigų, tačiau nenorite įkeisti buto ar namo ar nesate linkę naudotis greitaisiais kreditais, vartojimo paskolomis kitose įstaigose. Mogo rekomenduojama daugelis kreditų ekspertų!