Kompiuteriai / internetas

Mokėjimų integravimas ir tinklapių kūrimas

Kiekvienai rimtai elektroninės prekybos svetainei reikalinga lengva ir patogi elektroninio atsiskaitymo galimybė. Mūsų svetainių kūrimo specialistai pasirūpins, kad Jūsų elektroninėje parduotuvėje būtų įdiegta pati naujausia ir saugiausia elektroninė mokėjimų sistema. Integruosime mokėjimų sistemą į Jūsų tinklapįų kūrimas taip, kad tai būtų patogu tiek Jums, tiek ir Jūsų klientams.

Mūsų programuotojai garantuoja, kad Jus nepatirsite problemų su įsilaužėliais ar virusais, kadangi užkoduojame mokėjimų sistemą pagal naujausias technologijas. Mūsų hostingas turi įdiegtą apsaugos sistemą, todėl čia patalpinę savo tinklapį ir leidę mums integruoti mokėjimo sistemą į Jūsų tinklapį, tikrai neliksite nusivylę. Taip pat verta paminėti, kad mūsų elektroniniai sprendimai leis Jūsų klientams greitai ir be jokių trigdžių atsiskaityti už nusipirktas prekes.

Jei turite klausimų dėl mokėjimo sistemų integravimo į Jūsų tinklapį, maloniai prašome susisiekti su mumis. Mes Jums padėsime ir pasirūpinsime, kad Jūsų elektroninės prekybos tinklapio mokėjimų sistema būtų nuolat atnaujinama.