El. Parduotuvės,  Laisvalaikis / Pomėgiai,  Pirkiniai / Paslaugos

Moterisku drabuziu rūbų deriniai

 

at (20)

Drabužiai moterims – tai viena svarbiausių detalių, be kurių tinkamo suderinimo dailiosios lyties atstovės nelabai nori pasirodyti viešumoje. Tuo tarpu vyrams drabužiai tiek daug nereiškia, nors ir jie stengiasi atrodyti patraukliai bei tvarkingai. Tad kaip gi suderinti savo aprangos detales taip, kad pavyktų atrodyti stulbinančiai, pritrenkiančiai ir tapti vakaro puošmena ir žvaigžde?

Labai didelę reikšmę turi spalvos. Neverta vilktis rūbų, kurių spalvos prieštarauja viena kitai ar padaro pernelyg didelį kontrastą. Žinoma, spalvos, kontrastai ir iššaukiantys vaizdai kartais gali būti naudingi, tačiau tikrai ne visomis progomis. Pavyzdžiui einant į įmonės vakarėlį, draugų vestuves vertėtų rengtis formaliau, ne taip stipriai iššaukiančiai, tuo tarpu nusprendus pasilinksminti mergvakaryje iššaukianti apranga tik dar labiau akcentuos linksmą, nuotaikingą šventę.

Prie tvarkingai suderintos aprangos reikia priderinti ir papuošalus. Dažniausiai šventiniai drabužiai moterims derinami su prabangiais, auksiniais ar brangiais akmenimis padabintais papuošalais. Laisvesniam laikui dėvimi paprastesni, ne tokie prabangūs papuošalai, tačiau ir drabužiai tokiose situacijose paprastesni, mažiau puošnūs ir laisvesni.

Kai kurioms dailiosios lyties atstovėms drabužiai ir priderinta apranga labai svarbu net ir paprastą, niekuo neišskirtinę dieną einant iki parduotuvės ar kitos vietos. Negalima to smerkti, nes kai kuriems žmonėms ypač svarbu atrodyti nepriekaištingai, tačiau neretai persistengiama ir pernelyg ilgai pustomasi, veltui gaištamas laikas. Čia padėti gali tokie drabužiai moterims, kurie yra universalūs, paprasti, bet tuo pat metu truputį puošnesni, nors ir pakankamai laisvi. Žinoma, tokie rūbai netiks kelionėms į svarbius renginius ar norint nepriekaištingai atrodyti darbe, tačiau kuo puikiausiai tiks kasdieniam pasivaikščiojimui, apsilankymui prekybos vietoje ar susiruošus susitikti su draugais neformalioje aplinkoje.

Sau tinkamą aprangą rasti nėra labai sunku, tačiau reikia tam nusiteikti, apsilankyti fizinėse ir interneto parduotuvėse, pasižvalgyti, kas šiai dienai madinga, kokie rūbai labiausiai tinka Jums pagal Jūsų kūno formas, akių spalvą ar net zodiako ženklą. Kiekviena smulkmena gali padėti greičiau rasti sau tinkamus drabužius tiek formaliam renginiui, tiek ir dėvėjimui kasdieninėse situacijose.

Ieškant savo rūbų svarbu nepamirši, kad gražiausi drabužiai moterims yra tie, kurie dera su juos vilkinčia dama, puošia ją, o ne tik yra puošnūs patys, tad vadovaukitės principu dėvėti tai, kas patinka Jums, o ne kažkam kitam.